Cítit se jako v luxusních lázních, i když jste pouze doma v koupelně, není nemožné! Jediné, co potřebujete, jsou ty správné produkty.

Vykouzlit si doma vlastní lázně nebylo nikdy jednodušší. A jak na to? Pomůže vám nová řada tělových produktů Dove DermaSpa Goodness3, která rozmazlí pokožku, pozitivně nabije mysl a díky níž se budete cítit jako v ráji.


Vaše večerní rutina se rázem – jako mávnutím kouzelného proutku – změní na výjimečný relaxační zážitek. O tento „magický trik“ jsme se s vámi chtěli podělit, a proto jsme ve spolupráci se značkou Dove a časopisem Cosmopolitan vyhlásili soutěž pro čtenářky. Dámy nám zasílaly oblíbené citáty na téma „Krása“ a 10 z nich bylo odměněno produkty Dove DermaSpa Goodness3, kterým bychom bez zaváhání dali přízvisko „božská pokožka do 5 minut“. Všechny dárkové balíčky byly navíc doplněny o ingredience, které tvoří jádro celé řady, jmenovitě vanilkovým luskem, kokosem, citrusy a fréziemi. Zážitek byl tak kompletní a potěšil všechny smysly. Výhra udělala každé z vítězek opravdu velkou radost!


„Jsem nejen nadšená z výrobků Dove, ale i z balení v jakém byly doručeny. Moc krásně zabalené. Už se těším, až výrobky vyzkouším. Děkuji za hezký dárek.“ - Kateřina Nováková


„Ještě jednou moc děkuji! Mám obrovskou radost. Mějte se krásně!“ - Petra KošťálováKrása má sice mnoho podob, ale sametová pokožka je nádherná vždy.


  8:56,  aktualizováno  25. března 2019 19:21