Hitem (pozor!) příští zimy bude vrstvení – to znamená využití více vrstev, které se dají nosit i samostatně. A to nejen na horách, ale i v ulicích velkoměsta.

Jak si nový trend představit? Třeba tak, že plně funkční zimní bundu doplní lehká péřovka, ve které můžete lyžovat za teplejšího počasí. A obě budou dokonale sladěné.Dokazuje to například nová kolekce oblečení značky VIST, jejíž tváří je v Česku modelka Andrea Verešová:
„Nová kolekce na příští rok se mi velmi líbí. Některé kusy z kolekce VIST Snow Leopard, kterou mám v oblibě, jsou ještě odvážnější než v minulosti.“ Kromě tradiční bílé a černé bundy zajímavě osázené fragmenty od sklářské firmy Swarovski nadchne v rámci kolekce VIST Snow Leopard lyžařsky´ komplet v bílo-černo-hnědé barvě připomínající srst leoparda s otiskem jeho stop.A další trend? Nová kolekce je navržená tak, aby se v ní ženy i muži cítili dobře nejen na sjezdovce, ale i v centru města. A aby se jednotlivé funkční kusy oblečení daly úspěšně kombinovat s běžným městsky´m oblečením tradičních módních značek.

Z barev vedou decentnější tmavší odstíny – šedá v kombinaci s černou, tmavě modrou, bílá s černou, černá s červenou. V kolekci se objeví také modrá barva. Zajímavou novinkou je pak dámská bunda vyrobená z funkčního materiálu se vzorem rifloviny, kterou můžete doplnit třeba hnědo-zlatou péřovkou. 

  14:02,  aktualizováno  26. března 2019 9:52