Co mají společného světově proslulé chrámy jako Notre-Dame nebo Hagia Sophia a nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro? Možná vás to překvapí, ale je to tvar. Ale nebojte, neznamená to, že si před poslechem hudby dáte do uší zmenšeniny architektonických skvostů. Jde o mnohem nenápadnější geometrickou inspiraci kruhovými a obdélníkovými tvary, díky které jsou tato sluchátka mimořádná už na první pohled.

A co teprve poslech! Ten si díky sluchátkům můžeme v současnosti užívat při nespočtu činností, jako jsou sportování, práce nebo relax. I proto je důležité, jaké funkce tento univerzální asistent nabízí a zároveň jak praktické jeho nošení je. S kombinací obojího přicházejí nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro, která umožňují kromě prvotřídního poslechu také izolaci od sebevětšího rámusu nebo naopak plný kontakt s okolím.

Externí obrázek

Osvědčená elegance

Už na první pohled zaujme zmíněný stylový design sluchátek, který kombinuje minimalistický vzhled s výraznými tvary. Spojení kulatých forem s obdélníkovými hranami je ostatně historicky osvědčeným postupem – s tímto konceptem pracovali i budovatelé největších světových chrámů. Z černého, bílého a stříbrného barevného provedení sluchátek si vybere každý. Díky tomu se FreeBuds Pro hodí na pracovní schůzku stejně jako pro sportovní výkon.

Při každé zátěži se můžete spolehnout na pohodlné nošení. Praktický tvar sluchátek kopíruje záhyb ucha, díky čemuž perfektně padnou. Jejich tvar zároveň umožňuje rovnoměrně rozložit tlak, silikonové špunty zase vhodně usazují zařízení v uchu. Cesta k dokonalému nošení se nezrodila přes noc, tvůrci sluchátek těžili třeba i z analýzy, která zkoumala šest nejtypičtějších tvarů ušního boltce. Sluchátek jsou zároveň průdušná, což umožňuje vyrovnávání vnitřního tlaku s okolím, takže při změnách nadmořské výšky už vám uši nezalehnou.

Externí obrázek

Nic vás už nevyruší

Hlavním posláním každých sluchátek je samozřejmě co nejdokonalejší zvuk. FreeBuds Pro nabízejí vynikající kvalitu zvuku díky elektromagnetickým měničům, které zaručují špičkový zážitek při poslechu hudby. Oceníte také mimořádnou kvalitu telefonních hovorů, která zůstane na výborné úrovni i za silného větru, jenž běžně představuje úhlavního nepřítele při poslechu ze sluchátek.

Díky aktivnímu potlačování hluku už právě okolní ruchy nebudou představovat vůbec žádný problém. Funkci tlumení lze nastavit na několika různých úrovních, od nejslabší až po tu, která úplně ztlumí klidně i mixer. FreeBuds Pro totiž dokážou stáhnout okolní šum až o 40 dB.

Zároveň se nemusíte bát, že byste byli se zapnutými sluchátky úplně odříznutí od okolního dění, což může být v některých situacích i nebezpečné. Nová sluchátka od Huawei umí díky trojici mikrofonů propouštět venkovní zvuky na stejné úrovni jako přehrávanou hudbu, takže kdo nechce, o nic nepřijde. Kolegy nebo přátele tak můžete poslouchat zároveň s oblíbenou muzikou.

Externí obrázek

Na přehmaty zapomeňte!

Nejen během sportu, ale i třeba při nenadálých pracovních situacích potřebujete sluchátka rychle ztlumit nebo upravit jejich funkce. A když se spěchá, chyby se dějí skoro samy. Ale nemusí to tak být vždy – intuitivní a zároveň spolehlivé ovládání usnadní kontrolu sluchátek i těm nejroztěkanějším uživatelům. Se sluchátky FreeBuds Pro se tak přehmaty stanou minulostí, každý úkon lze provést jednoduchým poklepáním či potažením.

Sluchátka mohou být připojena na dvě zařízení naráz, takže přes ně můžete například poslouchat televizi a videa z mobilu zároveň. A to na slušnou dobu, FreeBuds Pro vydrží přehrávat čtyři a půl hodiny v kuse, přičemž pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tento čas navýšit až na 20 hodin poslechu (nebo 16 hodin telefonování). Nabíjení je bleskové, jen sedm minut postačí na další hodinu přehrávání.

Už se nemůžete dočkat? Tak vězte, že 19.10. už je jen za pár dní, a sluchátka FreeBuds Pro budou dostupná u běžných prodejců a také na e-shopu za cenu 4 999 Kč!

Sledujte nás na webu, i sociálních sitích - Facebook, YouTube, Instagram nebo Twitter!

  14:00