Prada představuje kolekci lodiček Made to Order s novou nabídkou variant. Projekt je určen pro nejvěrnější a nejnáročnější zákaznice: příležitost nechat si vyrobit jedinečné lodičky na míru.

Na výběr je k dispozici osmnáct různých modelů lodiček a sandálů na platformě i bez, s osmi různými výškami podpatků v široké paletě odstínů a materiálů.


Rozšířila se i řada ikonických potisků Prada, nově jsou v nabídce potisky Flower a Kiss a také Love na podkladu z lakované kůže.


K dispozici je i speciální model se dvěma variantami výšky podpatku se sponou zdobenou kamínky v šesti barevných odstínech.Lodičky mohou být ze semiše, saténu, sametu nebo lakované kůže.


Po volbě modelu, materiálu a barvy si zákaznice mohou dále zvolit barvu podešve (černou, tělovou nebo světle modrou) a přidat si na boty své iniciály a nově i symboly a čísla z kovu v jantarovém nebo ocelovém odstínu.


Personalizace nekončí produktem samotným – balení bot je sladěno s vybraným modelem: klasická modrá krabice ozdobená gumičkou a kovovou destičkou nebo krabice s motivem potisku Prada.Lodičky budou dodány do osmi týdnů od objednávky.


K dispozici v obchodě Prada (Pařížská 125/16) od 26. května do 1. června 2017  18:24,  aktualizováno  25. března 2019 18:36