LUMENE, jedna z nejznámějších finských značek pleťové kosmetiky se po čtyřech desítkách úspěšných let na trhu rozhodla upevnit svoji pozici, povznést image značky a inovovat složení svých produktů, ze kterých je bezmezný obdiv a respekt ke skandinávské přírodě zřejmý už na první pohled.

Posláním nového LUMENE je zaujmout ženy vyznávající moderní životní styl, respektující přírodu a toužící se starat o svoji pleť přípravky s maximem přírodních látek. Přírodní přístup ke kráse vychází ze síly arktického světelného cyklu, který viditelně rozjasňuje pokožku. Díky novému složení produktů, novému přehlednému členění jednotlivých linií a novému vizuálnímu pojetí, se Lumene prezentuje jako moderní, ale zároveň tradice respektující severská značka se silným poselstvím a velkým potenciálem.

Tým LUMENE pro svoji kampaň oslovil jednu z i v zahraničí nejúspěšnějších a nejznámějších finských modelek Suvi Riggs (@suviriggs), která reprezentuje vše, co je značce vlastní - severskou krásu, zdraví a k přírodě šetrný životní styl.

TAJEMSTVÍ KRÁSY


Složení všech přípravků byla vyvinuta a pečlivě testována předními finskými odborníky s využitím patentovaných technologií. Ty vycházejí z vlastních laboratoří Lumene umístěných do inspirativní lesnaté oblasti Espoo ve Finsku. Nově je na každém produktu vyobrazen symbol v kolečku, který informuje o tom, z kolika procent je složení produktu přírodní. Hodnoty se pohybují zpravidla mezi 90 a 98 %.

ARKTICKÁ LUMENESENCETM arktický světelný kruh


Po dlouhé době polární zimy přicházejí slunné dny, přírodu zalije intenzivní letní svit, který nelze nikde jinde spatřit. Arktické rostliny, které se učily umění přežít v tomto nehostinném kraji po tisíce let, vydávají své poklady v podobě květů a plodů. Právě ony jsou zdrojem mimořádně koncentrovaných živin a antioxidantů, které jsou součástí unikátní patentované formule LumenesenceTM, která je symbolicky vyobrazena v logu značky.

ARKTICKÁ VODA


Arktická pramenitá voda bohatá na kyslík je považována za nejčistší na světě a díky svému měkčímu PH je voda nadmíru šetrná i k té nejcitlivější pleti. Pro své hydratační a ochranné účinky je tato unikátní voda z oblasti Laponska nedílnou součástí všech produktů.

AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ SLOŽKY


Rakytník řešetlákový, ostružiník moruška nebo brusnice plodí bobulky extrémně bohaté na antioxidanty a vitamín C. Kůra z borovice či míza z břízy jsou tradičním zdrojem minerálů a aminokyselin, který je ve Skandinávii po staletí využíván k výživě a regeneraci. Tyto a mnohé další složky jsou v produktech obsaženy ve své nejčistší podobě.

LINIE LUMENE VALO [SVĚTLO] PŘIROZENĚ ZÁŘIVÁ PLEŤ


Linie VALO probouzí přirozený jas pleti pomocí rozjasňující síly vitamínu C a arktického ostružiníku morušky, který je bohatý na vitamíny a antioxidanty. Nedílnou součástí receptury je i pramenitá arktická voda – zdroj intenzivně hydratačních a ochranných složek.

Arctic Berry Cocktail Brightening Vitamin C Hydra-Oil
koktejl z arktických bobulí – rozjasňující hydratační olej 30 ml, 919 Kč

Tento jedinečný dvoufázový hydratační olej je vhodný i pro tu nejsušší pleť. Obsahuje oleje ze semínek arktického či severského ostružiníku morušky a brusinky s vitamíny C, B3 a B5, dále omega mastné kyseliny a čistou arktickou pramenitou vodu. Výsledkem je perfektně hydratovaná, zářivá a sametově jemná pleť.


LUMENE, exkluzivně ve FANN parfumeriích a na www.fann.cz

  9:51,  aktualizováno  25. března 2019 17:28