Chcete mít hedvábné vlasy a hebkou pleť? Zařaďte do jídelníčku i do kosmetických pomocníků superovoce. 


Jablko


Slupka jablka obsahuje vysoký podíl vitaminu C. Dále jablko obsahuje 13 vitaminů a minerálních látek, které mají pro naše tělo blahodárný účinek. Celkově se jablko dá označit za regenerační, čisticí a chránící proti chorobám.
Acai 


Tyto malé bobule představují superovoce z amazonské palmy. Jsou to fialové bobulky s nádechem do modra a jsou velmi podobné dalším druhům ovoce bohatým na antioxidanty, jako jsou třešně nebo borůvky, ale jejich vůně je zřetelně čokoládová. Acai působí na barvené vlasy jako zvýrazňovač barvy.
Granátové jablko


Semena z granátového jablka jsou nejen dobrá, ale hlavně superzdravá. I když je téměř z 80?procent tvořeno vodou, zbylých 20 procent je pravým elixírem života. Obsahuje sodík, draslík i vitaminy B1, B2 a B3. Je rovněž efektivním antioxidantem.
Avokádo


Je výborným zdrojem nenasycených mastných kyselin, které si tělo neumí vyrobit samo. V avokádu se ukrývá poměrně hodně tuku, ale nebojte se, je to ten dobrý. Přesvědčivý je také výčet minerálů a vitaminů, jako je například vitamin A, C a E. Avokádo je plné antioxidantů, které napomáhají regeneraci buněk a odbourávání toxinů, což zlepšuje stav pokožky i vlasů.
Amla


Amla je ovoce tradičně využívané v indické medicíně, zejména díky silným regeneračním účinkům. Indové tradičně používají amla olej k podpoře růstu svých vlasů. Amla olej je bohatý na vitamíny A a E, třísloviny a flavonoidy, je ideální na hloubkovou hydrataci poškozených vlasů
Bambucké máslo


Málokterá ingredience v komsetickém světě způsobila takový rozruch jako bambucké máslo. Je bohaté na pečující mastné kyseliny, zejména Omega 3 a Omega 6 a pomáhá chránit poškozené vlasy. Dodá vlasům oslnivý lesk a skvěle hydratuje.
Výtažky ze superovoce najdete v novince Garnier Fructis.  Najděte si i vy svůj Fructis a vyzkoušejte sílu superovoce!


Pro vlasy poškozené s roztřepenými konečky

Nové složení Fructis Goodbye Damage obsahuje výtažky z oleje amla pro obnovu povrchu vlasu a vyplnění trhlinek způsobených vnějšími agresivními vlivy. Vlasy jsou pak hedvábné, zářivé a vypadají zdravěji.


Pro vlasy suché a bez lesku

Nové složení Fructis Oil Repair 3 spojuje výhody tří olejových složek – avokádového a olivového oleje a bambuckého másla. Vlasy jsou pak regenerované a lesklé, zároveň pružnější.


Pro vlasy suché a nezkrotné

Oil Repair Intense obsahuje bambucké máslo a tři vyživující oleje. Vlasy jsou pak poddajnější, hebčí a zářivé až ke konečkům.


Pro vlasy jemné a bez objemu

Důležitou složkou řady Densify je granátové jablko, které v kombinaci s dalšími ingrediencemi podporuje hustotu vlasů.


Pro vlasy slabé s tendencí vypadávat

Grow Strong je založený na výtažku z jablka pro obnovu síly a hmoty vlasů.


Pro vlasy barvené a zesvětlené.

Color Resist obsahuje acai berry pro dokonalé vyživení vlasů a podporu zářivosti barvy či zesvětlení.


  9:17,  aktualizováno  25. března 2019 18:53