Vyzkoušejte jedinečné spojení pečujících olejů a podmanivých vůní v nové řadě rychle se vstřebávajících tělových mlék Nivea.

Úžasné složení s vzácnými oleji pokožku intenzivně hydratuje po celých 24 hodin a zanechá ji sametově hebkou a zářivou. Smyslné vůně zároveň potěší a okouzlí vaše smysly.

Můžete vybírat ze čtyř vůní podle své nálady – Třešňový květ & jojobový olej, Růže & arganový olej, Vanilka & mandlový olej a Kakao & makadamiový olej. Udělejte si chvilku sama pro sebe, ztlumte světla, zapalte svíčky, pusťte si relaxační hudbu a hýčkejte se – nová tělová mléka s oleji promění každé namazání pokožky v malý rituál.

CO ŘÍKAJÍ NA TENTO MALÝ ZÁZRAK OBLÍBENÉ BLOGERKY?


Jitka z francebaby.cz


Není nic příjemnějšího něž hladká a hydratovaná pokožka, která navíc krásně voní, vypadá svěže a je „plná života“. Nová tělová mléka značky Nivea jsem si hned zamilovala. Jde o luxusní péči různých olejů s jemným dotekem parfému, které jsou proměněny do tělových mlék.

Marie z mnerad.cz


Poté, co jsem se u moře krásně opálila, jsem se zase hezky rychle oloupala. Moje pokožka je po tomto celém procesu suchá a poněkud bez života, začala jsem pravidelně používat tělové mléko s olejem. Tohle se navíc rychle vstřebává, takže konečně nejsem po nanesení krému půl dne mastná.

Denisa z fashionbydee.com


Značku Nivea mám osobně moc ráda, používám denně jejich pleťovou vodu a také odličovací gel. Každý z jednotlivých krémů v sobě obsahuje jiný olej – mandlový, jojobový, makadamiový či arganový olej, takže si vybere opravdu každý. Krémy mají lehkou strukturu a snadno se nanášejí.


Monika z monnul.com


Věděli jste, že při správném výběru tělového mléka vydrží vůně parfému déle? Nebo že na hydratované pokožce vydrží vůně déle než na suché? Já nyní ke svému parfému volím Tělové mléko Růže & arganový olej a je překvapivě zajímavé sledovat, jak jsou věci propojené a že všechno má svůj smysl.

Karolína z ok-makeup.cz


Moc mě baví jejich praktické balení s pumpičkou a hlavně vůně, které voní krásně, řekla bych, že i dokonce luxusně. Teď v létě sahám spíše po těch květinových, ale vím, že v zimě si zase zamiluji parfemace vanilkové a kakaové. Mléka nelepí, krásně hydratují a pokožku nechají sametově hebkou několik hodin.

Nikola z talkomymoustache.cz


Možná by zde mohla vyvstat otázka, zdali jsou mléka mastné textury. Není tomu tak, díky bohu!
Textura je opravdu mléková a velmi lehounká, takže na pokožce nevytváří žádný hutný dojem, ani nezanechává mastný film, neboť se ihned nádherně vstřebává.

  14:09,  aktualizováno  25. března 2019 17:32