Život není krásný 5 – návod

  9:35aktualizováno  9:36
Přišla ta chvíle, kdy už jste nepřišli na to, co dál? Po přečtení návodu budete vědět, jak vše dohrát dvěma způsoby, jakým způsobem co nejefektivněji přesvědčit zadrženého a kdy neudělat nějakou volovinu, která vám znepříjemní či znemožní dokončení Četnických humoresek.

Rady na začátek: Opravdu se může stát, že při špatném jednání si zcela zablokujete hru. Řeknete důležité ženě, že z ní chcete strhat šaty a už se k ní nikdy nedostanete. Nebo můžete říct jiné důležité osobě, že jí chcete namlátit a už se k ní také ve hře nedostanete. Ovšem nejhorší chybu uděláte, když ke konci u dealerů začnete mluvit o vraždě, kterou spáchali. Tím vytáhne strážce upilovanou brokovnici a je po vás. V tomto případě by se hodilo říct, že chcete odkoupit jejich svinstvo (pervitin). Vše si ale rozebereme od začátku.

Policejní stanice: Nejprve se musíte nějak dostat z policejní stanice. To by klidně šlo, kdyby vám ovšem v autě nedošel benzín. Začínáte v kanclu. U sebe si prohlídněte spisy a propisku, ze které vezměte pérko. Nic víc se v kanclu zatím nenachází. Prohledejte celou stanici, čímž získáte štípačky, štěnici nebo střevo mrtvoly (ležíc ve sklepě). Pérko strčte do přístroje na mučení dětí a při použití štípaček vyrobíte drát, jenž použijte na pouta v kanclu. Poté opět vlezte do sklepa a drátek uložte do mučícího přístroje. Opět použijte štípačky a vznikne vám háček, který připevněte na střevo, který jste našli. Vyjděte ven a použijte střevo s háčkem na kanál. Tím vytáhnete klíč od vašeho šuplíku. Jděte do kanclu a klíč použijte. Dostanete bič, váš průkaz a pistoli. Pistolí ve sklepě ustřelte zámek a ze skříně vytáhněte kanistr s benzínem. Ten použijte na auto a můžete odjet do dalších částí města.

Fabrika: Zajeďte na fabriku. Tam uvidíte nějakého mamlase, který pouští trus přímo na ulici. Když ho zastřelíte, což znamená, že to vážně musíte udělat, tak z něj dostanete walkmana. Jděte dovnitř a pokecejte s ředitelem, který vám řekne až na jednu větu velké nic (hlavně mu nevyhrožujte pěstí nebo končíte). Teď jeďte k trafice. Seberte ten vajgl na ulici a pokecejte s dealerem, který vám toho ostatně také moc neřekne.

Trafikant: Nyní navštivte „milého“ trafikanta. Nejprve vám nebude věřit, že jste polda. Po ukázání vašeho průkazu začne být přes varování mírně sprostý. Zmlaťte ho obuškem, ale ani to nepomůže. Tak mu nasaďte pouta a přivezte ho k výslechu na stanici, avšak předtím než to provedete, zajeďte na sídliště, kde z keříku vylovte kazety. Na stanici bude ale otravovat váš stupidní kolega Venca, takže před námi stojí otázka, jak se toho magora zbavit? Dejte do walkmana kazetu a nasaďte ho Vencovi. Tím vás přestane opruzovat. Jděte do místnosti pro výslechy a posaďte trafikanta (viz. inventář) na sedačku. Zahájí se krutý výslech. Jak jsme vám popisovali v recenzi, je vaším úkolem z oběti co nejrychleji něco dostat, avšak ji nezabít. Nejprve trafikantovi utrhněte nehet a ustřelte prst (zbraně kombinujte), pak mu utrhněte špeky na tváři a ustřelte ucho. Vraťte se k prstům a definitivně mu je všechny ustřílejte. Do očí mu nasypte bordel a pak se pomalu podívejte na trup. Štípačkami začněte trhat kůži a nasypte mu do ran brajgl. Poté ho postřelte někam do ramena a už by měl mluvit. Nechutné, že? Pokud chcete jeho trápení přeskočit, tak na něj jednoduše použijte střívko s háčkem.

Sídliště: Až si to s ním vyřídíte, tak na chodbě seberte kazetu z walkmana a zamiřte na sídliště. Tam zazvoňte na teplouše Žebřinu a pak u něj v bytě seberte anální kolík z poličky. Prozatím vám přiteplenej Rostislav nic moc neřekne. Vraťte se do fabriky a dejte šéfovi ten anální kolík. Bude z něj tak mimo, že si ani nevšimne, že mu sbíráte kytky z květináče. A komu asi ty kytky přivézt? Lence, která bydlí na sídlišti. Zazvoňte na ní a jděte k ní nahoru. Nechtějte z ní strhnout šaty, jinak končíte! Dejte ji květiny a po 20 minutové akci (hádejte kde) vám Lenka řekne, že jel její manžel v drogách. Tedy jděte za teploušem. Ten se pěkně strachy zasekne, když mu sdělíte, že oběť brala drogy (dělal, že o tom neví). Tušíte, že něco ví, tak ho zmlaťte obuškem a pak mu prostřelte koleno. Potom vám řekne, že v tom má prsty sám farář, takže honem za ním.

Farář: Zabijte faráře a odhrňte relikvii, na kterou jste před tím nemohli ani sáhnout. Najdete poklop. Vlezte dolů a copak je to v těch bednách? Ano pervitin a dokonce 100Kg (říkáte si, že by bylo lepší to prodat než se nechat povýšit). V tom asi bude mít prsty ten dealer před trafikou a taky že má. Než si to s ním vyřídíte, zajeďte na stanici a vložte kazetu do odposlouchávacího zařízení. Až to budete mít, tak hurá k dealerovi před trafiku a připevněte mu nenápadně na tělo štěnici. Nyní se vraťte na stanici a poslechněte si na zařízení důkazy o vrahovi. Popadněte kazetu a ukažte ji dealerovi. Nejprve se směje, ale po chvíli ho smích přejde a začne solit informace. Objeví se nové místo.

BIG DADDY: Jeďte tam a před týpkem za dveřmi hlavně nezačínejte debatovat o vraždě nebo je po vás. Radši mu řekněte, že máte na prodej nějaký ten perník. Poté se spolu nějak domluvíte, že potřebujete na někoho hodit ty vraždy. Vrahem bude třeba ten týpek stojící u kostela. Dejte na něj náramky, a zbývá se už jen vrátit na stanici.

Druhý způsob dohry: Jakmile dohrajete hru prvním způsobem, tak lze hru dohrát i způsobem druhým. V intru klikněte na hodiny (vždy, když tam budou) a poté vše hrajte normálně až po kanistr s benzínem. Jděte do odposlouchávací místnosti a ukažte na sebe svůj průkaz. Ocitnete se v úplně jiném světě.
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Nejlepší nezávislé hry roku 2010 - 1. část

2011

První část nabízí výběr nejlepších adventur, akčních her a arkád, které jste si v minulém roce mohli z Plných her...

Dots and Boxes - dojmy z betaverze

Dots and boxes

Máte rádi logické hry? Tým Sosáci vydal betaverzi své hry, která vychází z populárního Othella nebo Reversi.

Rozhovor s Danielem Viktorinem

Rozhovor - Daniel Viktorin

O chystaných projektech, prodejích shareware her na našem trhu i nové online hře jsme si povídali s naším bývalým...

Najdete na iDNES.cz