Zase pár zajímavostí o chystaných překladech

  7:40aktualizováno  11:05
Zase pár zajímavostí o chystaných překladech
Jak jste si možná všimli, nedávno proběhnul již druhý sraz překladatelů, který zorganizoval Čedič a za nějž si zaslouží pochvalu. Každopádně na srazu se, krom jiného, domluvila i spolupráce na některých hrách. Kupříkladu na začátku listopadu jsem vás informoval o rozjetém překladu hry Civilization 3, no a právě tam (pochopitelně ne v Civce:-D) se zjistilo, že na češtině nedělám jen já, ale že paralelně běží i překlad druhý, jehož spolutvůrcem je kupříkladu několik známých překladatelů. Z pochopitelných důvodů (zavalení mejlama) si zatím nepřejí odkrýt svou identitu. A vzhledem k tomu, že jsou v uzkých kontaktech s Yavii, která připravila český manuál ke hře, koordinují překlad i s ní. Takže jsme se domluvili na spolupráci a nyní už sviští překlad v pořádné partě.
Dalším rozjetým překladem, o kterém se brzy dočtete i v článku, je báječná super hra, kterou jsem si poprvé "osahal" právě na srazu a jež mě tak chytla, že počeštění se stalo mou prestiží. Tou hrou, která mě tak okouzlila, není nic jiného než Aliens vs. Predator 2 a češtiny se doufám brzy dočkáte.
Posledním rozjetým překladem je Deadly Dozen, ale to už určitě víte, protože článek nedávno vyšel. Takže koho zajímají podrobnosti, může si je přečíst přímo.
Zatím se loučím a až bude zase něco zajímavého, dám vědět.
Mrazík & TOP Games
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Final Fantasy IX testovací obrázek

Skupina RK-Translations chystá češtiny pro STEAM verze Final Fantasy IX a Final Fantasy X HD

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Dárek k Vánocům - Paradise

Paradise

Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz