Ve středu vyšel Gamestar s několika češtinami

  2:22aktualizováno  3:04
Ve středu vyšel Gamestar s několika češtinami
Ve středu, tedy přesněji 19.12.2001 se na pultech objevilo další číslo časopisu Gamestar. Pochopitelně tu nehodlám rozebírat jeho celý obsah, to už učinilo spousty jiných serverů a i samotné stránky Gamestaru se o podrobnostech v čísle zmiňují. Vás i nás zajímá spíše obsach přiloženého CD, a to ne toho s plnou hrou. A tentokráte je tam toho, co nás zajímá, tedy češtin, opravdu požehnaně.
Především se nám skrze časopis představuje i Kájíček s Mnemonicem se svým překladem hry FIFA 2002, a to včetně diakritiky. To pochopitelně není vše. Již dlouhodobým a pilným dodavatelem češtin nejen pro časopis, ale především i pro naše stránky je vám dobře známý Mrazík. Ten dodal i nějaký ten překlad i tento měsíc, takže na CD můžete ještě hledat češtinu do super řežby posledních dnů, do Return to Castle Wolfenstein. A to stále není všechno :-) Mrazík byl obzvláště pilný a výsledkem je ještě jeden dokončený a zveřejněný překlad, na němž pracoval několik měsíců (s přestávkou), aby ho dokončil v tenhle předvánoční čas. A o co že se jedná? O pomalu odložený překlad Giants: Citizen Kabuto. Pochopitelně, jak už se stalo zvykem, i obě tyto češtiny jsou přeložené včetně diakritiky.
Máte tedy zcela určiítě z čeho vybírat, myslím si, že tolik zajímavých češtin nachystaných pod stromečkem je příjemné a že Vám rychleji utečou dlouhé zimní večery:-)
Radek Zelycz (Čedič)

Gamestar č.36 - větší obrázek obálky časopisu
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Syndrome - nábor pomocníků

Syndrome

Překlad sci-fi hororové akční adventury ala Alien Isolation/System Shock

Další český dabing - Syberia 2

Syberia 2

Finišujeme dabing do Syberie 2 a nyní jsme vydali malý trailer, podívejte se sami.

Překlad mytologické akce Hellblade

Hellblade: Senua's Sacrifice

Zahájen překlad mytologické akce Hellblade: Senua's Sacrifice o výpravě za záchranou duše z pekla.

Najdete na iDNES.cz