Co najdete za češtiny na Gamestaru 61?

  11:00aktualizováno  9:21
Co najdete za češtiny na Gamestaru 61?
Gamestar číslo 61, který by měl vyjít koncem tohoto měsíce a protože s naším serverem spolupracuje na vytváření a přípravě rubriky Češtiny na CD, máte jako vždy jedni z prvních informace o tom, na jaké nové češtiny se můžete již teď těšit. Jako vždy, v první řadě vezmene na paškál ty exkluzivní, které zatím nikde jinde než na zmíněném CD nenajdete.

 • RalliSport Challenge - čeština do automobilového simulátoru, kterou připravil Polis díky spolupráci Kryšpína a Daveho.
 • FBI Hostage Rescue - tato hra se zalíbila Mrazíkovi a tak se rozhodl jí pro vás přeložit do češtiny. Snad vám usnadní zdolávání překážek ve hře.
 • Journey to the Center of the Earth - další Mrazíkovo dílo, které připravil na toto vydání CD, se týká celkem vydařené adventuře, která má dle ohlasů skutečně chytlavý příběh. A v češtině si ho určitě vychutnáte ještě více.

  Tak to jsou tři úplné novinky, které zatím vůbec nikde nenajdete, takže jestli je chcete mít co nejdříve, musíte si sehnat zmiňovaný časopis hned jak vyjde. Jako vždy jsou ale na CD přidány i překlady, které už určitě mnozí z vás vyzkoušeli, neboť jsou na internetu, ale pro ty, kteří nemohou stahovat na internetu je to alternativa, jak se k nim také dostat:

 • Tux Racer - bláznivou jízdu po virtuálním břiše různých zvířat pro vás přeložil Xmax88.
 • Space Colony - příjemná vesmírná strategie s velmi pěknou grafikou je dílem Diwiho.
 • Summoner - Čeština funguje pro rozlišení 1024x768. V ostatních rozlišeních budou české pouze texty a grafické prvky budou anglicky. Soubor s češtinou má přes 10 MB, takže je pro někoho na stažení veliký a využije možnost mít to na CD. Každopádně si po instalaci stáhněte a nainstalujte i malý (32 kB) opravný patch, opravíte si jím některé chybky v češtině.
 • Duke Nukem 3D - Atomic Edition - Zábavná akční hra s drsným a sarkastickým svalovcem v hlavní roli. Hra je sice už staršího data, ale někomu se čeština od Xmaxe88 může hodit.

  Tak to byl seznam češtin, které naleznete na chystaném vydání časopisu Gamestar číslo 61, já věřím, že si i díky češtinám najdete důvod ho pořídit.
  s pozdravem Cedic
 • Autor:
   

  Nejčtenější

  Další z rubriky

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2

  Final Fantasy XIII-2 CZ

  Skupina RK-Translations.cz chystá češtinu pro Final Fantasy XIII-2 (STEAM)

  Zahájen překlad Torment: Tides of Numenera

  Torment: Tides of Numenera

  TToN je nástupcem legendárního Planescape: Torment a stejně jako jeho předchůdce nás zavede do velmi neobvyklého světa,...

  Dárek k Vánocům - Paradise

  Paradise

  Pro naše čtenáře chystáme překlad adventury Paradise

  Advantage Consulting, s.r.o.
  PROCESS ENGINEER - ELECTRO DIVISION

  Advantage Consulting, s.r.o.
  Praha, Středočeský kraj
  nabízený plat: 35 000 - 40 000 Kč

  Najdete na iDNES.cz