Restoration

  12:00aktualizováno  14. června 2003 8:51
Už se Vám určitě někdy stalo, že jste vymazali nějaký soubor, nebo jste právě vysypali koš a najednou zjistíte, že odstraněné soubory potřebujete. Mě se to stává dost často. A právě tento program je vhodný k nalezení těchto souborů a jejich následné obnově.

Restoration - větší obrázek z programu

Tímto instalátorem si nainstalujete češtinu do programu Restoration 2.5.14, který slouží k vyhledávání a obnovení již smazaných souborů. Už se Vám určitě někdy stalo, že jste vymazali nějaký soubor, nebo jste právě vysypali koš a najednou zjistíte, že odstraněné soubory potřebujete. Mě se to stává dost často. A právě tento program je vhodný k nalezení těchto souborů a jejich následné obnově. Tento program vyšel na CD známého časopisu Computer číslo 20/2002 a práce s ním je popsaná v čísle 21/2002 na straně 56. Tento program umí vyhledat i soubory, které jsou již částečně přepsané jinými daty a umí i prohledávat postupně jednotlivé klustery disku. Je to takový malý program, ale někdy může opravdu zachránit život:-)

INSTALACE:
Instalátorem nainstalujete překlad a po spuštění programu je vše v českém jazyce. Pokud se vám počeštění nepovede, pravděpodobně máte jinou verzi než 2.5.14 nebo máte již nainstalovaný jiný překlad od jiného autora. Instalaci musíte provádět na původní anglickou verzi programu.

CO JE PŘELOŽENO
Přeloženo je vše.

Šíření tohoto překladu je dovoleno, pokud ho nebudete jakkoliv modifikovat, uvedete jméno autora a nebudete za něj požadovat ŽÁDNOU odměnu !!! ( peněžitou nebo jinou )

Varování:
Tento soubor neobsahuje žádné viry. Instalaci provádíte na vlastní riziko a autor překladu nepřebírá žádnou zodpovědnost za škody způsobené instalací tohoto překladu! ( nemělo by k žádným dojít, ale jistota je jistota, znáte to - za dobrotu na žebrotu.)
Pokud najdete nějaké nedostatky, ozvěte se prosím na níže uvedený e-mail abych to mohl opravit. Přeji Vám příjemné používání programu Restoration v Českém jazyce.

S pozdravem Dregn

Download češtiny do programu Restoration 2.5.14 (46 kB)

Domovská stránka programu Restoration.

Instalaci programu naleznete též na serveru Slunečnice.CZ.

Domovská stránka autora češtiny, Dregna, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

UltraCompare

UltraCompare

Jde o program na porovnávání souborů, složek, jejich vzájemné slučování, rychlou editaci. Nyní čeština i do verze...

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Najdete na iDNES.cz