Restoration

  12:00aktualizováno  14. června 2003 8:51
Už se Vám určitě někdy stalo, že jste vymazali nějaký soubor, nebo jste právě vysypali koš a najednou zjistíte, že odstraněné soubory potřebujete. Mě se to stává dost často. A právě tento program je vhodný k nalezení těchto souborů a jejich následné obnově.

Restoration - větší obrázek z programu

Tímto instalátorem si nainstalujete češtinu do programu Restoration 2.5.14, který slouží k vyhledávání a obnovení již smazaných souborů. Už se Vám určitě někdy stalo, že jste vymazali nějaký soubor, nebo jste právě vysypali koš a najednou zjistíte, že odstraněné soubory potřebujete. Mě se to stává dost často. A právě tento program je vhodný k nalezení těchto souborů a jejich následné obnově. Tento program vyšel na CD známého časopisu Computer číslo 20/2002 a práce s ním je popsaná v čísle 21/2002 na straně 56. Tento program umí vyhledat i soubory, které jsou již částečně přepsané jinými daty a umí i prohledávat postupně jednotlivé klustery disku. Je to takový malý program, ale někdy může opravdu zachránit život:-)

INSTALACE:
Instalátorem nainstalujete překlad a po spuštění programu je vše v českém jazyce. Pokud se vám počeštění nepovede, pravděpodobně máte jinou verzi než 2.5.14 nebo máte již nainstalovaný jiný překlad od jiného autora. Instalaci musíte provádět na původní anglickou verzi programu.

CO JE PŘELOŽENO
Přeloženo je vše.

Šíření tohoto překladu je dovoleno, pokud ho nebudete jakkoliv modifikovat, uvedete jméno autora a nebudete za něj požadovat ŽÁDNOU odměnu !!! ( peněžitou nebo jinou )

Varování:
Tento soubor neobsahuje žádné viry. Instalaci provádíte na vlastní riziko a autor překladu nepřebírá žádnou zodpovědnost za škody způsobené instalací tohoto překladu! ( nemělo by k žádným dojít, ale jistota je jistota, znáte to - za dobrotu na žebrotu.)
Pokud najdete nějaké nedostatky, ozvěte se prosím na níže uvedený e-mail abych to mohl opravit. Přeji Vám příjemné používání programu Restoration v Českém jazyce.

S pozdravem Dregn

Download češtiny do programu Restoration 2.5.14 (46 kB)

Domovská stránka programu Restoration.

Instalaci programu naleznete též na serveru Slunečnice.CZ.

Domovská stránka autora češtiny, Dregna, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší
České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší

V Česku máme jednu z nejdelších rodičovských vůbec. Matky dvou dětí stráví doma průměrně 6–8 let, přestože by se mnohdy chtěly vrátit do práce dříve. Jaké jsou u nás rozdíly v rodičovské oproti ostatním evropským zemím?

Najdete na iDNES.cz