CyberLink PowerCinema

aktualizováno 
Aplikace PowerDVD Cinema je součástí programu PowerDVD verze 10.0.1516.51 a jelikož dělám překlad do programu Cyberlink PowerCinema a většina textu jsou shodná, rozhodl jsem se, že do ní udělám překlad.

CyberLink PowerCinema | foto: Bonusweb.cz

Program CyberLink PowerCinema ve verzi 6.0 je více zaměřený již jen na digitální domácí zábavu, která zahrnuje oblasti TV, rádio, hudbu, filmy, videa, fotografie apod.. Nově se zde setkáte s přehráváním disků Blu-Ray a sledováním TV programů ve vysokém rozlišení přes dekodér MPEG-4 AVC. Je kompatibilní s USB a TV kartami PCI. Přebudované rozhraní vám umožní rychlý přístup k oblíbeným médiím, zahrnující hudbu, videa, fotografie a DVD. Program PowerCinema je též perfektní pro přenosnou TV a notebooky. Z nové verze zmizely položky, jakými byly počasí, IRadio a hry.
Něco k překladu. Tentokrát to bylo docela obtížné, protože výrobce rozdělil jazykové soubory(a ačkoli je v souboru Language.xml položka CSY, čeština chybí) do tří složek, které se nenacházejí přímo ve složce samotného programu. Problém se pak vyskytl v kódování. Pokud jsem pouzil CSY a v souborech nechal kódování utf-8, běžel program stále v angličtině. takže jsem musel použít kódování windows-1250. Nemohu tedy zaručit, že překlad bude funkční i na Slovensku. Díky tomuto kódování není nutné nastavovat jazyk. Po nainstalování překladu bude program automaticky komunikovat v češtině(viz obrázky). Přeložil jsem jen to, co mi bylo v programu dostupné včetně nápovědy.
Popis programu

CyberLink PowerCinema přemění váš počítač v domácí centrum zábavy. Umožňuje sledovat digitální nebo analogové televizní vysílání, nahrávat televizní programy, přehrávat DVD filmy s podporou zvukových systémů domácího kina, poslouchat a nahrávat rádio, vytvářet a přehrávat domácí video, upravovat a prohlížet fotografie, vytvářet prezentace fotografií s přechodovými efekty, přehrávat MP3 soubory, ukládat hudbu ze zvukových CD, zobrazovat hudební vizualizace, přijímat RSS informační zdroje z internetu. Podporuje ovládání pomocí dálkového ovladače.

Instalace: Standardně přes patche, kde se při instalaci řiďte pokyny.

Poznámka: Aplikace PowerDVD Cinema je součástí programu PowerDVD verze 10.0.1516.51 a jelikož dělám překlad do programu Cyberlink PowerCinema a většina textu jsou shodná, rozhodl jsem se, že do ní udělám překlad. Je přeloženo vše co šlo včetně nápovědy.

Instalace aplikace PowerDVD Cinema:

Jelikož se mi bohužel nepodařilo vytvořit jazykovou verzi v češtině, musel jsem přepsat anglickou, proto jsem nevytvořil standardní instalační patche. Stačí si tedy zálohovat původní příslušné soubory a poté rozbalit a překopírovat moje do shodných složek.

Download češtiny do programu PowerDVD Cinema 10.0.1516.51 (22 kB)
Download češtiny do programu CyberLink PowerCinema 6.0.3316 (193 kB)
Download češtiny do programu CyberLink PowerCinema 6.0.2221 (180 kB)
Download češtiny do programu CyberLink PowerCinema 5.0.4616 (143 kB)
Download češtiny do programu CyberLink PowerCinema 5.0.3508 (100 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy CyberLink.


CyberLink PowerCinemaCyberLink PowerCinemaCyberLink PowerCinema
CyberLink PowerCinemaCyberLink PowerCinemaCyberLink PowerCinema
PowerDVD CinemaPowerDVD CinemaPowerDVD Cinema
PowerDVD CinemaPowerDVD CinemaPowerDVD Cinema
Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Najdete na iDNES.cz