Compare It! 3.53

  12:00aktualizováno  8. května 1:14
Program má v popisu práce jen porovnat obsah souborů, ale na rozdíl od ostatních ""porovnávačů"" je Compare It! promyšlená a především domyšlená aplikace, která umí snad vše, co je pro porovnání a synchronizaci souborů třeba.

Compare It! - větší obrázek z programu

Compare It! má v popisu práce jen porovnat obsah souborů, ale na rozdíl od ostatních "porovnávačů" je Compare It! promyšlená a především domyšlená aplikace, která umí snad vše, co je pro porovnání a synchronizaci souborů třeba. Dokáže porovnat soubory libovolné velikosti, přičemž doba potřebná k porovnání extrémně velkých souborů je nečekaně nízká. Oba porovnávané soubory jsou zobrazeny standardně ve dvou oknech. Obě okna můžete tlačítkem v nástrojové liště umístit „vedle sebe“ nebo „pod sebou“, a také jejich obsah můžete vzájemně střídat. Compare It! má vestavěný editor, který umožňuje oba soubory přímo editovat v oknech. ZIP soubory dokáže porovnat tak, jako by to byly běžné soubory, a také dokáže porovnat nejen soubory, ale i složky. Zjištěné rozdíly v každém okně může vložit do schránky. Soubory a složky dokáže nejen porovnat, ale i synchronizovat, tj. sjednotit jejich obsah. Ovládání programu bylo plně přizpůsobeno účelu, a tak text v obou oknech můžeme rolovat zcela synchronně, tzn. rolujeme-li rolovací lištou text v jednom okně, shodně roluje i text ve druhém okně. Libovolným řádkám textu můžete „připíchnout“ bookmarky (záložky) a pak se na ně kdykoli přepnout. Ve sféře zobrazení přináší Compare It! řadu usnadnění: číslování řádek s možností přímého skoku na určitý řádek, barevné rozlišení detekovaných rozdílů v obou souborech, přičemž všechny barvy lze uživatelsky nastavit. Compare It! automaticky zálohuje původní soubory před jejich synchronizací, což vás má uchránit před katastrofou způsobenou vašimi chybnými úpravami. Program vytváří statistiky o výsledcích porovnání a tyto informace vám zobrazí a zároveň umožní uložit do souboru, který může mít textový formát i formát HTML nebo UNIX. Bez pochvaly nesmí zůstat nápověda k programu. Ta je skutečně obsáhlá a důkladně propracovaná do nejmenších podrobností.

Instalace češtiny:
Češtinu představuje soubor wincmp3.exe, který je obsahem archívu a který rozbalíte do adresáře programu Compare It! a přepíšete jím původní soubor. Učiňte tak při zavřeném Compare It!, po skončení instalace češtiny program spusťte.

Ivan Štromer

Download češtiny do programu Compare It! 3.53 (638 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Grig Software.

Domovská stránka autora češtiny, Ivana Štromera, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Wise Registry Cleaner

WiseRegistryCleaner SK

Wise Registry Cleaner je program na cistenie registrov Windows. Pripravil som vám slovenčinu aj do verze 9.61.647

HyperSnap

HyperSnap

HyperSnap je program pro vytváření snímků obrazovky. Čeština do verze 8.16.05

Najdete na iDNES.cz