SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

  12:00aktualizováno  6. března 2006 9:00
Tento první chystaný datadisk do velmi oblíbené takticko týmové 3D FPS SWAT 4 vydán v ČR 6.3.2006 a k nám se dostal v češtině prostřednictvím CD Projektu.

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

Jde o první datadisk pro taktickou týmovou 3D FPS SWAT 4, který podle očekávání přinese nové zbraně, úrovně, celou řadu vylepšení a další prvky. Příběh datadisku hráče staví do situace, kdy opět nebezpečně roste kriminalita. V ulicích se objevuje stále větší množství drog a vedení města je zoufalé. Proto je do akce povolána jednotka SWAT, aby celou situaci vyřešila. Blíží se závěrečné střetnutí, v němž se legendární jednotka SWAT utká s nejnebezpečnějšími a nejprohnanějšími zločinci - Stetchkovovým syndikátem.

Hra je v prodeji od 6.3.2006 a v ČR jí dodává firma CD Projekt a to v profesionální české verzi, tedy dabing původní, a přeloženy všechny texty ve hře. Pozor, Ke hraní musíte mít originální českou verzi hry SWAT 4.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost CD Projekt.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Tom Clancy’s Splinter Cell - Conviction

Další, již pátá špionážní série Splinter Cell je plánována na jaro roku 2010, ale už teď je jasné, že se dočkáme hry s...

Silent Hunter 5

Silent Hunter 5

Další pokračování oblíbeného simulátoru ponorky z 2. světové války. V dubnu bychom se měli dočkat oficiální české verze...

Najdete na iDNES.cz