Silverfall: Earth Awakening

  12:00aktualizováno  20. listopadu 10:08
Právě dnes vychází v české lokalizaci další pokračování akčního RPG, kde si můžete vybrat hru za jednu ze šesti ras.

Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry

V samostatném datadisku Earth Awakening k akčnímu RPG Silverfall se vydáte na průzkum nových oblastí světa Nelwë, ale pochopitelně zavítáte i do zachráněného města Silverfallu. Můžete si vybrat, zda datadisk rozehrajete s novou postavou, nebo jestli budete pokračovat v dobrodružstvích svého původního hrdiny či hrdinky. Pokud se budete chtít na herní svět podívat novýma očima, můžete si svou postavu vybrat nejen z původních ras, ale i z dvou nových, k nimž patří podsadití trpaslíci a obratní ještěři.
Samozřejmostí je nepřeberné množství nových kouzel a dovedností, včetně nových „absolutních“ dovedností a dovedností „vysoké úrovně“, jejichž síla nesnese srovnání. Pakliže nebudete spokojeni se svým vybavením, máte možnost vyrobit si kteroukoliv část výstroje nebo jakýkoliv typ zbraně vlastníma rukama. A budete-li chtít, můžete svůj výtvor následně očarovat některým z démonů.
Neváhejte a vydejte se do unikátního světa, ve kterém spolu soupeří příroda s technologií. Nová smrtelná hrozba se již blíží…

Hra Silverfall: Earth Awakening vychází v edici Hypermax s českým manuálem a českými titulky 21. listopadu 2008.


Další informace o hře naleznete na serveru BonusWeb.

Vydavatelem hry v ČR je společnost Hypermax.


Zde si můžete prohlédnout další obrázky z přeložené části
Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry Silverfall: Earth Awakening - větší obrázek ze hry

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Anno 1404

ANNO1448

Pokračování perfetkní strategické serie nás zavede do prostředí tajemného Orientu. A aby to bylo co nejpohodlnější,...

Schöneck je rájem pro děti i dospělé
Schöneck je rájem pro děti i dospělé

Přemýšlíte, kde prožít zimní dovolenou s dětmi? Máme pro vás báječný tip! Kousek za hranicemi najdete areál nevídaných rozměrů a hlavně s pestrou nabídkou možností zábavy.

Najdete na iDNES.cz