Diskuze

Česko - Slovensko 5:4, po faulech v závěru drama s úspěšným koncem

Dva rychlé góly Slováků, velký obrat a hektický závěr. Česká hokejová reprezentace do 20 let vstoupila do juniorského mistrovství světa vítězně, v Edmontonu porazila Slovensko 5:4. Kapitán Jan Myšák ve třetí třetině dostal český výběr do dvoubrankového vedení, přesto soupeř nakonec srovnal. Krásnou vítěznou branku vstřelil těsně před koncem Gabriel Szturc.
MS

Slovenskooooooooooooooooo;-D;-D;-D

1 0
možnosti

To odklízení před bránou by chtělo vypilovat. Na hrubky vyrovnané. Nakonec zvládnutý zápas, tak snad se rozehrajou.

9. 8. 2022 23:16

Bednář moc nepodržela a ty chyby jsou vzadu někdy Fajt brutální Stejně jako ta bídná produktivita...ale výhra super

3 0
možnosti
JZ

Bol som prekvapený, že bez 8 najlepších hráčov, sme boli blízko bodu. Slovensko nie je Kanada a nedokážeme nahradiť taký počet kvalitných hráčov. Tento Slovenský tím bude rád za každý uhratý bod, ale v zime v plnej sile z toho može byť medaila...

4 9
možnosti

To je málo. Já myslím, že vám chybělo 13 najlepších hráčov.