Diskuze

Chceme vyhrát, hlásí Růžička před duelem s Kanadou

Los juniorského šampionátu v Ottawě přisoudil českému týmu pro úvodní utkání snad nejobtížnějšího možného soupeře. V nabité aréně místních Senators se v 1.30 středoevropského času představí proti domácí Kanadě.

Odbočuji

Viděl jsem ještě kousek zápasu Tampy  s Floridou, pěkný hokej - jen se mi zdá - že ty níže umístěné kamery, než jsme u nás navyklí - to opticky zrychlují ...  A také nerozumím tomu, že po utkání si hráči nepodávají ruce... Může mě někdo poučit ? Jinak - výborný link na NHL  -  http://livetv.ru/en/

0 0
možnosti
PM

pakaren

27. 12. 2008 4:42
Re: Odbočuji

podavani rukou vymysleli komunisti,rusove to jeste vylepsili tim,ze se libaji,to my zde v Canade nemame my jsme tvrdi kapitalisti.

0 0
možnosti
PM

pakaren

27. 12. 2008 3:54
A

jeste neco,jestli takhle mini hrat dal,tak budou mit honicku aby nespadli do skupiny  B,jako predloni osmnactka

Bráníme desítku

V polovině třetí třetiny - 7 : 0. Kanaďané další šance - jak nůž máslem procházejí naší obranou.  Snad nebude 10 ...  Tak už 8 ... debakl. Kanaďané jsou jinde ... Nějak jsme zaspali...

0 0
možnosti
RT

Romztoronta

Typicky ukacany cechacek...

...je ten Ruzicka, ci jake je jeho jmene. Zatim je to jen 7.  Czech made, Czech made...

Chtít je jedna věc ...

a realita druhá. Po dvou třetinách - se chováme jak slušná návštěva, uctivá. Kanada si hraje, co potřebuje, brankář nezachytal (asi ve 35. minutě vystřídán Furchem), jsme pomalejší - a o důrazu v útočné třetině nemluvě... Je pravdou, že domácí jsou favorité - ale důstojnými soupeři jsme (alespoň po ty dvě třetiny), bohužel, nebyli ... Ale proti USA bude lépe, věřím (pevně :-)  ) !