Ondřej Machala už šlapal do kroku, ale u modré jej zbrzdil plzeňský bek a nakonec z toho byl ofsajd.
Na modré napřáhl Eklund, ale jeho střela letěla úplně mimo.
Pour teď v útočném pásmu parádně našel úplně volného Gulaše, ale tomu sklouzl kotouč a nedokázal zakončit!
Na druhé straně už musel Milčakov zasahovat proti bekhendu Horkého, ale bez problémů.
4:01
Eberle (Plzeň) vstřelil branku (14. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 0:1

Po chybě v domácí obraně se Plzeň dostala do úniku dvou na jednoho, zakončení na sebe vzal Jan Eberle a přízemní střelou nedal Kloučkovi žádnou šanci!
5:29
Vyloučen hráč Kantner (Plzeň), 2 min. za podražení
Dynamo dostane šanci odpovědět v přesilovce. Matyáš Kantner usedá na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.
5:48
Ihnačák (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Schaus a Klouček
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:1

A je vyrovnáno! Brian Ihnacak podporován spoluhráči zavezl kotouč do útočného pásma a chtěl jej pouze nahodit na Milčakova, jenže se trefil přímo do vinglu!
8:08
Pro přihrávku zpoza branky si parádně mezi kruhy najel Sýkora, ale z první orazítkoval pouze beton Milčakova!
10:11
V Pardubicích dnes hraje jeden z nejlepších týmů ligy, ale vůbec to tak nevypadá. Poslední Dynamo se svým soupeřem hraje naprosto vyrovnanou partii.
10:47
Zleva pálil Machala, Milčakov vyráží.
12:11
Vyloučen hráč Vráblík (Plzeň), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Pardubice! Roman Vráblík inkasuje dvě minuty za podrážení.
13:06
Druhá přesilovka už však domácím nevychází úplně podle představ, mají problém se usadit v útočném pásmu.
13:42
Druhá polovina už je přece jen trochu lepší, dobrou šanci měl Ihnacak, ale trefil pouze Milčakova.
14:36
Antonín Dušek zkoušel vystřelit přes obránce, ale Milčakov si jeho pokus pohlídal.
15:21
Teď však v obranném pásmu zachyboval Machala a ke střele se znenadání dostal Pour, Klouček byl však připravený!
17:00
Vyloučen hráč Poulíček (Pardubice), 2 min. za podražení
Početní výhodu si vyzkouší také Plzeň. Dvě minuty za podrážení pro Patrika Poulíčka.
17:36
Dynamo však vyhazuje kotouč.
17:53
Hned vzápětí se ke střele dostal Milan Gulaš, ale pálil mimo.
18:20
Domácí znovu vyhazují.
18:49
Ostře z první vypálil Petr Kodýtek, ale Klouček jeho střelu vyrazil. Následoval plzeňský ofsajd.
19:33
Dobrý bekhend Eberleho, ale Klouček byl znovu připravený.
20:00
Skončila první třetina. Stav je 1:1, Plzeň poslal v páté minutě do vedení Jan Eberle, ale za necelé dvě minuty při přesilovce srovnal Brian Ihnacak.
20:00
20:48
Ondřej Machala se hnal dopředu, ale zastavil jej obránce.
20:59
Od modré čáry pálil Schaus, jenže se zakončení příliš otálel a nakonec jeho pokus stihla zablokovat hostující obrana.
22:35
Petr Sýkora hledal přihrávkou do prázdné brány Jacoba Cardwella, ten už ale příhru nečekal a nezakončil!
23:08
Trest týmu (Plzeň), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Plzeň špatně vystřídala a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Odsedí je Jakub Pour.
23:25
Západočeši však chvíli po vhazování vyhazují kotouč.
23:47
Jan Kloz pálil mimo.
24:34
V oslabení dostal dobrou přihrávku do jízdy Roman Vráblík, ale příklepem trefil pouze bránícího hráče.
25:25
Také Marosz se natahoval po přihrávce do jízdy, ale je z toho pouze zakázané uvolnění Dynama.
26:12
Poulíček vybojoval pro domácí útočné pásmo a agilně se cpal do brány, Milčakov si ale situaci pohlídal.
26:47
Kindl (Plzeň) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Pulpán a Němec
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:2

A Plzeň se záhy dostává zpět do vedení! Západočeši se usadili v útočném pásmu, Denis Kindl vystřelil směrem na bránu a někdo puk nejspíš tečoval za Kloučka!
27:00
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:2

Jenže za třináct vteřin máme opět vyrovnáno! Byl to znovu Brian Ihnacak, kdo zajel s kotoučem do útočného pásma a znovu se trefil přesně do šibenice!
27:48
Kodýtek (Plzeň) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Straka a Eberle
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:3

Tak to je tedy přestřelka! Za další ani ne minutu je Plzeň potřetí ve vedení. Mezi kruhy si sjel Petr Kodýtek, dostal přesnou přihrávku a rozvlnil síť za Kloučkem.
28:57
Marek Hovorka dostal skvělou přihrávku k pravé tyči plzeňské brány a okamžitě zakončil, jenže Milčakov se stihl parádně přemístit!
30:37
Kodýtek (Plzeň) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Eberle a Straka
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:4

A zdá se, že zápas se začíná lámat. Další útočná kombinace Západočechů v pásmu končí jejich čtvrtou brankou. Prosadil se Petr Kodýtek.
31:15
Rolinek sám před bránou, jenže netrefil!
31:45
Jones (Plzeň) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Němec
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:5

A je to 5:2. Dobrou přihrávku na vrcholek kruhu inkasoval Nicholas Jones a vyhání Kloučka z brány.
33:09
Vráblík (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Pulpán a Kodýtek
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:6

Plzeň dnes dává již několikátý úplně stejný gól. Roman Vráblík dostal krásnou přihrávku mezi kruhy a bez váhání poslal puk přímo do šibenice.
35:49
Marek Hovorka byl sám před plzeňský brankářem, položil si jej, ale bekhendový blafák nedokázal dotáhnout do úspěšného konce!
36:34
Petr Kodýtek sám před Kacetlem nedosáhl na finální přihrávku.
37:19
Gulaš pálil těsně mimo.
37:47
Plzeň teď parádně motala Dynamo v útočném pásmu, domácí však vysvobodil ofsajd.
39:19
Dynamo se snaží, ale Plzeň má zápas nejspíš definitivně ve vlastních rukou.
40:00
Druhá třetina byla na góly výrazně bohatší než ta první, Plzeň v Pardubicích rázem vede 6:2.
40:00
40:37
Marek Hovorka hned v úvodu třetího dějství příklepem trefuje tyčku!
42:01
Vyloučen hráč Moravčík (Plzeň), 2 min. za podražení
Dynamo si zahraje další přesilovku. Michal Moravčík dostává dvě minuty za podrážení.
42:45
Východočechům se vůbec nedaří usadit se v útočném pásmu.
43:54
Mezi kruhy na přihrávku číhal Ihnacak, ale puk se k němu nedostal.
44:01
Plzeň je v plném počtu.
45:06
Přes obránce se ke střele dostal Jakub Pour, ale netrefil.
45:35
Zprava vypálil příklepem Nicholas Schaus, ale nechal pouze vyniknout lapačku Milčakova.
46:08
Mikušova střela letí vysoko nad.
46:50
Horký (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Machala
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:6

Dynamo snižuje na rozdíl tří gólů a možná by z toho ještě mohl být zápas! Směrem na Milčakova nahodil kotouč Machala a těsně za jeho beton puk dostrkal Luboš Horký.
47:50
Dušek si dobře vybruslil zpoza branky, ale ve finální fázi netrefil puk.
48:39
Marek Hovorka dostal po brejku dvou na jednoho parádní přihrávku přímo před Milčakova, ale bekhendem nasměroval puk pouze do jeho hrudníku!
49:03
Zakázané uvolnění Plzně.
49:25
Kacetla teď jeden z plzeňských útočníků trefil nepříjemným příklepem do masky a pardubický gólman je trochu otřesený, bude ale pokračovat.
49:42
Indrák (Plzeň) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Allen a Kantner
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:7

Nádherná kombinace Plzně a je to 7:3! Miroslav Indrák dostal přihrávku přímo před prázdnou branku a nepohrdl.
51:25
Vyloučen hráč Schaus (Pardubice), 2 min. za držení protihráče
Přesilovka pro Plzeň. Schaus dostává dvě minuty za držení.
52:36
Moravčík (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Gulaš a Kovář
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:8

8:3. Od modré se přesně do šibenice trefuje Michal Moravčík.
54:07
Allen si chystal pozici, ale puk nakonec skončil v Kacetlově lapačce.
54:49
Plzeň už se vůbec nikam nemusí hnát, ale stále baví své fanoušky! Brejk dva na jednoho Kacetl jen tak tak vyškrábl špičkou betonu!
56:22
Milčakov vyráží střelu od pravého mantinelu.
57:54
Petr Kodýtek mohl mít hattrick, z mezikruží se ale netrefil.
59:01
Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání.
Když to bylo po první třetině 1:1 a hrála se naprosto vyrovnaná partie, těžko by si někdo tipnul konečný výsledek dnešního zápasu. Plzeň uštědřila Dynamu další debakl a vítězí 8:3. Z Pardubic vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke.

26. 1. 2023 18:15Pardubice–Plzeň 4:3
20. 12. 2022 17:30Plzeň–Pardubice 0:2
30. 10. 2022 17:00Pardubice–Plzeň 7:2
23. 9. 2022 17:30Plzeň–Pardubice 1:4
27. 1. 2022 17:30Plzeň–Pardubice 3:4
7. 12. 2021 18:00Pardubice–Plzeň 4:3
22. 10. 2021 17:30Plzeň–Pardubice 3:2
10. 9. 2021 18:00Pardubice–Plzeň 4:0