Čtvrté barážové utkání, ve kterém se utká stoprocentní Dynamo s druhým Chomutovem, který naposledy s Východočechy prohrál 1:5, startuje za necelou půl hodinu!
0:00
0:34
Před branku soupeře se dnes jako první probojoval chomutovský Tomáš Svoboda, ale domácí obrana jej zpacifikovala.
1:13
Jan Mandát dostal výbornou přihrávku za chomutovskou obranu a byl úplně sám před Petersem, ale neproměnil!
2:00
Kotouč na střelu si chystal Masi Marjamäki, ale zastavil jej ofsajd.
2:39
Z pravého křídla to zkoušel také pardubický Kloz, ale neuspěl.
3:21
Do zakončení se dostal Lukáš Vantuch, ale jeho tečovanou střelu našel v lapačce Ondřej Kacetl.
3:39
Zakázané uvolnění Dynama.
4:09
Schaus hledal před brankou Tomáše Rolinka, ale přihrávka napříč útočným pásmem neprošla.
4:38
Zakázané uvolnění také na straně Chomutova.
5:05
Patrik Poulíček využil mezírky v chomutovské obraně a dobře si najel mezi kruhy odkud vystřelil, a jen málo chybělo k tomu, aby překonal hostujícího gólmana!
5:28
Perret (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Marosz
Stav zápasu Pardubice - Chomutov 1:0

A Dynamo jde v baráži i počtvrté do vedení jako první! Rostislav Marosz po dobré otočce v útočném pásmu vystřelil na chomutovského gólmana a puk za něj následně dorazil Jordann Perret!
7:38
Uzdravený Machala dobře nahodil kotouč od modré čáry, ale Peters měl výhled a přerušuje hru. Následuje komerční pauza.
8:27
Ofsajd Dynama.
9:18
Přihrávku zpoza branky přímo před Kacetla dostal Adam Raška a okamžitě vypálil, ale pardubický brankář jeho střelu vyrazil! Poradil si i s následnou dorážkou.
9:50
Hovorka dobře vybojoval kotouč na hranici útočného pásma, ale jeho střelu vyrazil Peters.
12:59
Dynamo má opticky navrch, ale žádná větší šance nepřichází, stejně jako na straně Chomutova.
14:02
Lukáš Vantuch to zkoušel od pravého mantinelu, ale Kacetl nastavil svůj beton a poslal puk mimo ohrožení své branky.
14:45
Parádní přihrávku do jízdy inkasoval Tomáš Svoboda a dobře ji zpracoval, Kacetl však nechal zaúřadovat svoji lapačku.
15:12
Nahození ze středního pásma nemohlo ve formě chytajícímu Kacetlovi nadělat žádné problémy a v klidu kotouč vyrazil do ochranné sítě.
18:19
Dynamo se nikam netlačí, ale dá se říct, že vývoj první třetiny kontroluje. Chomutov se totiž vůbec nedostává do vyložených šancí.
18:45
Vyloučen hráč Trefný (Chomutov), 2 min. za podražení
A Východočeši si teď zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podrážení totiž dostává Jakub Trefný.
18:54
Zablokovaná střela Petra Sýkory.
19:15
Chomutov vyhazuje.
19:41
Další šance Petra Sýkory, ale Peters stihl dát betony k sobě!
20:00
První třetina je u konce. Dynamo po ní vede 1:0, když se v šesté minutě prosadil Jordann Perret a od té doby se nic nestalo. Do druhé třetiny Pardubice nastoupí s tři čtvrtě minuty dlouhou přesilovkou.
20:00
21:20
Chomutov je kompletní, Dynamo si v přesilové hře žádnou větší šanci nevytvořilo.
21:46
Petr Koblasa střílel přes obránce, ale Kacetl chytá.
21:50
Vyloučen hráč Zdráhal (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
První přesilovku v dnešním utkání si vyzkouší také Chomutov. Dvě minuty za nedovolené bránění pro Jana Zdráhala.
22:15
Pardubice vyhazují kotouč až k Petersovi.
22:40
Od modré pálil Ronald Knot, ale vysoko nad.
23:23
Mandát (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Machala
Stav zápasu Pardubice - Chomutov 2:0

V přesilovce gól sice padl, jenže do sítě Chomutova! Machala výborně vybojoval kotouč v útočném pásmu a předložil jej volnému Mandátovi, který překonal Peterse!
23:50
Pardubice jsou v pěti.
24:45
Chomutov tlačí na soupeře a drží se v útočném pásmu, Kacetl i pardubická obrana jsou však alespoň prozatím pozorní.
25:37
Vyloučen hráč Klhůfek (Chomutov), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Dynamo. Pavel Klhůfek dostává dvě minuty za podrážení.
26:29
Rolinek (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Sýkora a Hovorka
Stav zápasu Pardubice - Chomutov 3:0

Nádherná přesilovková souhra domácích a 3:0 pro Dynamo! Úplně volný Tomáš Rolínek výborně tečoval přesnou přihrávku od Petra Sýkory a Peters neměl šanci.
28:17
Další nepříjemná teč po nahození od modré! Tentokráte však Hovorka neusměrnil kotouč ideálně a Peters byl bez práce.
29:16
Na brankovišti dobře operoval Vladimír Růžička, ale na Kacetla si se svou dorážkou nepřišel!
30:40
Machala hledal na modré čáře postaveného Schause, tomu ale puk přeskočil hokejku a Dynamo musí do středního pásma.
31:54
Holland poslal před Peterse dobrou střílenou nabídku, ale puk pouze prolétl do rohu hřiště.
32:23
Vyloučen hráč Cardwell (Pardubice), 2 min. za hákování
Přesilovka pro Chomutov. Jacob Cardwell dostává dvě minuty za hákování.
32:32
Ihned po vhazování však Pardubice dostávají kotouč až za bránu Chomutova.
33:10
Kacetl vyráží střelu Ronalda Knota od modré.
34:00
Kacetl schovává do lapačky další střelu od pravého mantinelu.
34:23
Dynamo je kompletní.
35:39
Chomutov by rád se zápasem něco udělal, ale domácí jsou u všeho dřív.
36:31
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Schaus
Stav zápasu Pardubice - Chomutov 4:0

4:0! Schaus přebral kotouč za bránou a předložil jej mezi kruhy Patriku Poulíčkovi, který tísněn obráncem propálil Peterse!
36:54
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za napadení
Chomutov může snížit v přesilovce. Rhett Holland inkasuje dvě minuty za napadení.
37:26
Domácí však znovu dostávají kotouč ze třetiny.
38:08
Petr Koblasa byl úplně sám před Kacetlem, ale ten chomutovského útočníka fantasticky vychytal betonem!
38:36
Další Kacetlův zákrok lapačkou pro diváky a hra je znovu přerušena.
38:54
Dynamo opět kompletní.
39:43
Vantuch dostal puk na vrcholku levého kruhu, ale netrefil branku.
40:00
Domácí přidali další tři branky a zásluhou Mandáta, Rolinka a Poulíčka vedou po čtyřiceti minutách 4:0.
40:00
40:00
Střídání Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Justin Peters, nahradil ho Aleš Stezka
41:07
Jakub Sklenář se dobře nastěhoval před Kacetla, ale k zakončení se nedostal.
41:29
Aleš Stezka si po střele od jednoho z domácích útočníků připisuje první úspěšný zákrok.
42:55
Ihnacak hledal z levého křídla mezi kruhy dobře postaveného Sýkoru, ale ten nezpracoval ideálně.
43:45
Perret dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, ale minul branku!
44:12
Hovorka (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Porseland
Stav zápasu Pardubice - Chomutov 5:0

5:0! K odraženému kotouči se v útočném pásmu dostal Marek Hovorka a příklepem neomylně propálil Aleše Stezku!
44:27
Zakázané uvolnění domácích, těm to ale vůbec nemůže vadit.
45:13
A zakázané uvolnění také na straně Chomutova.
45:44
Vyloučen hráč Knot (Chomutov), 2 min. za podražení
Perret zavážel kotouč do útočného pásma, ale byl faulovaný. Dvě minuty za podrážení pro Ronalda Knota.
45:53
Chomutovský útočník ujížděl sám na Kacetla, ale na poslední chvíli jej zastavil domácí zadák!
46:47
Další početní výhoda se už Východočechům tolik nedaří, ale to jim může při pohledu na skóre být úplně jedno...
47:44
Chomutov je v pěti.
47:56
Zakázané uvolnění Severočechů.
48:16
Machala nabízel puk před bránu úplně volnému Maroszovi, ale ten netrefil!
50:00
50:35
Perret měl kotouč na holi těsně před Stezkou, ale nedokázal procpat puk do chomutovské sítě!
50:55
Na kotouč si sáhl také Ondřej Kacetl, který raději přikryl domácí rozehrávku před chomutovskými hráči.
51:31
Už to vypadalo, že Pavel Klhůfek se rozjede úplně sám na Kacetla, ale rozhodčí píská ofsajd.
51:39
Zakázané uvolnění domácích.
52:35
Úplně volný Vladimír Růžička dostal přihrávku k pravé tyči pardubické branky, ale Kacetl vyráží!
53:10
Pardubickou arénou obíhá mexická vlna.
54:07
Dynamo drží útočné pásmo a Chomutov raději posílá puk na zakázané uvolnění.
55:25
Horký (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Machala
Stav zápasu Pardubice - Chomutov 6:0

A další hřebíček do rakve... Pardubice parádně zapracovaly v útočném pásmu a po Machalově střele se puk odrazil přímo před prázdnou bránu na hůl Luboše Horkého, který ho bez problému uklidil do sítě.
56:51
Zbývají tři minuty a za potlesku tribun se zápas pouze dohrává.
57:20
Pálil Schaus, ale Stezka puk neomylně zastavil lapačkou.
58:04
Vyloučen hráč Raška (Chomutov), 2 min. za nedovolené bránění
Ještě jedna přesilovka pro Dynamo. Adam Raška dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
58:30
Dynamo promáchlo na modré a Chomutov se osvobodil.
59:21
Hovorka (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Ihnačák a Sýkora
Stav zápasu Pardubice - Chomutov 7:0

Snad jen stručně. Hovorka - příklep z mezikruží - 7:0.
Skóre 21:2, čtyři výhry v řadě a 12 bodů v barážové tabulce. Taková je vizitka Dynama po domácím utkání s Chomutovem, které vyhrálo 7:0. Příjemný víkend Vám z Pardubic přeje Marek Votke.

19. 4. 2019 17:00Pardubice–Chomutov 0:3
16. 4. 2019 17:30Chomutov–Pardubice 5:7
5. 4. 2019 18:00Pardubice–Chomutov 7:0
2. 4. 2019 17:30Chomutov–Pardubice 1:5
19. 3. 2019 17:30Chomutov–Pardubice 1:4
17. 3. 2019 17:00Pardubice–Chomutov 4:7
22. 2. 2019 17:30Chomutov–Pardubice 3:0
11. 1. 2019 18:00Pardubice–Chomutov 2:3