Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vítáme vás u on-line přenosu předehrávky 19. kola mezi domácí Spartou a hosty z Litvínova.

0:32
Tresty

Vyloučen hráč Peter Jánský (Litvínov), 2 min. za Držení protihráče
Domácí mají hned v úvodu početní výhodu.

Gerhát

Rozhodčí: Pešina (CZE), Horák (CZE) - Skopal (CZE), Zavřel (CZE)
Počet diváků: 5 567

2:10

Nepřesná rozehrávka Sparty znamená jediné - puk znovu bezpečně daleko od Janusovy branky.

2:35

Jánský zpět na ledě.

3:30

Domácí obránce Piskáček se srazil s litvínovským Kučerou a nekontrolovaně narazil do branky domácího gólmana. Sparťan nakonec opouští led pouze za pomoci lékaře.

4:10
Tresty

Vyloučen hráč Robert Sabolič (Sparta), 2 min. za Podražení
Sabolič zcela zbytečně dohrál Frola po odpískání a posílá Spartu do čtyř.

4:39

Domácí vyhazují až k Janusovi.

5:37

Tvrdou střelu Kubáta tečoval nebezpečně těsně před domácím gólmanem Jánský. Puk však neletěl mezi tři tyče.

5:55
Tresty

Vyloučen hráč Ondřej Jurčík (Litvínov), 2 min. za Podražení

6:10

Sabolič zpět na ledě.

7:38

Domácím dělá velké problémy založení útoku a zatím se k ničemu většímu nedokázali dostat.

9:45

První lajna hostů zavřela sparťany v jejich obranném pásmu na několik desítek vteřin. Lukeš ale v dobré střelecké pozici chybně přihrával a domácí obrana tak tlak ustála.

10:33

Ofsajd Litvínova Hübl přejel modrou čáru o něco dříve než jeho spoluhráč Lukeš očekával.

12:34

Oba celky mají velké problémy v rozehrávce, a tak oba gólmani nemají moc práce.

14:25
Tresty

Vyloučen hráč Jiří Černoch (Sparta), 2 min. za Hrubost
Tvrdý střed domácího útočníka s Martynkem trestá rozhodčí dvěma minuty pro sparťana.

15:05

Lukeš nebezpečně pálil z pravého kruhu. Trefuje však pouze domácího gólmana do helmy.

16:23

Pavelka z pravého kruhu trefuje tyč.

17:47

Michal Čajkovský (Sparta) vstřelil branku (2. gól v sezóně). Stav zápasu Sparta - Litvínov 1:0
Domácí se z ojedinělé šance dostávají do vedení. Hlinka po buly posunul puk na urostlého beka domácích, jenž si dobře najel a tvrdou střelou propálil Januse.

18:25

Hosté opět za hrozili. Nejlepší střelec Litvínova však střelou z levého se netrefil mezi tři tyče.

20:22
Tresty

Vyloučen hráč Michal Čajkovský (Sparta), 2 min. za Podražení

20:54

Pavelka po Lukešově nabídce tvrdě pálil. Domácí brankář opět podržel svůj tým jistým zákrokem.

21:35

Po chybě Hanzla v rozehrávce domácí vyhazují.

22:00

Sabolič ujížděl v oslabení zcela sám na Januse. Slovinský útočník ale nedokázal dotáhnout blafák do úspěšného konce.

22:34

František Gerhát (Litvínov) vstřelil branku (1. gól v sezóně). Stav zápasu Sparta - Litvínov 1:1
Gerhát z úhlu prověřil domácího gólmana, který neudržel technický pokus a srazil si je před dorážejícím Kučerou sám do branky. Velká chyba Pöpperleho.

24:14

Pech si šikovně obhodil Pavelku, ale vítkovický odchovanec mu nakonec dokázal nebezpečný pokus zablokovat do ochranné sítě.

26:04

Sklenička tvrdě pálil od modré čáry - mimo.

26:43

Ofsajd litvínovského Kubáta.

27:12

Cingel zprava najížděl na Januse. Slovenský brankář však pohotovým rozklekem jeho pokus zneškodnil.

28:02

Domácí si teď málem dali další vlastní gól. Janský ujížděl s Hüblem na jediného beka, jenž si málem srazil Jánského přihrávku do vlastní branky.

29:32

Kubát to zkoušel individuálně. Obhodil si Poláška, ale svůj pokus poslal mimo tři tyče.

29:49
Tresty

Vyloučen hráč Petr Chaloupka (Litvínov), 2 min. za Držení protihráče

30:58

Trávníček byl bez hokejky, a tak měli domácí velký tlak, který nakonec ukončuje Hanzl, který vyhodil přes všechny čáry.

31:51

Daniel Přibyl (Sparta) vstřelil branku (7. gól v sezóně), asistence Jan Buchtele a Jaroslav Hlinka. Stav zápasu Sparta - Litvínov 2:1
Domácí se nakonec těsně po návratu Chaloupky zpět na led prosazují, když Přibyl nadvakrát dorazil puk do zcela odkryté branky.

32:48

Kudrna po skrumáži před brankou nebezpečně pálil. Janus byl připraven.

34:21

Kubát projel středním pásmem a nahodil na Pöpperleho, získal tak buly po pravici domácího brankáře.

35:45

První řada domácích teď při signalizované početní výhodně na téměř minutu si vytvořila obrovský tlak. Janus měl co dělat, aby odolal.

35:50
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Pavelka (Litvínov), 2 min. za Držení protihráče

37:02

Čajkovský tvrdě vypálil po přejetí modré čáry. Janus pozorný.

37:43

Hübl se dostal v oslabení do dobré pozice, chyběla mu však rychlost a Pöpperle s jeho pokusem tak neměl příliš velké problémy a v klidu vyrazil.

39:42

Ofsajd Sparty maří útočnou akci domácího celku.

40:56

Přibyl po objetí branky nabil Poláškovi. Tvrdý bek domácích trefil pouze připraveného Januse.

41:45

Velká skrumáž před Janusem. Tři sparťané vehementně doráželi puk za ležícího brankáře hostů, neúspěšně.

42:45

Kubát hledal najetého Hübla na útočné modré. Litvínovský kanonýr jeho přihrávku nezachytil, a tak se bude vhazovat před Janusem.

43:15

Hübl našel zpoza branky Skleničku, jeho střelu zablokoval Barinka na ochranné sítě.

45:39

Sparťané dobře napadají a donutili tak Skleničku k chybě, který zbytečně poslal puk přes všechny čáry.

46:13

Další zákrok Januse po střele Přibyla. Litvínovským jako by trochu docházely síly v posledních minutách.

47:13
Tresty

Vyloučen hráč Vladimír Eminger (Sparta), 2 min. za Podražení
Tlak hostující třetí řady znamená přesilovku pro Vervu.

48:35

Hostům se vůbec nedaří v přesilovce, a tak se sparťané v klidu brání.

49:10
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Pavelka (Litvínov), 2 min. za Podražení
Podražení i na druhé straně. Bek Pavelka oslabuje svůj tým.

49:13

Eminger zpět na ledě.

49:39

Čajkovský po Barinkově nabídce trefuje Januse do hrudi.

50:32

Litvínovští vyhazují.

51:03

Buchtele dorážel po Mikušově ráně jen o centimetry vedle Janusovy odkryté branky.

51:34
Tresty

Vyloučen hráč Jan Buchtele (Sparta), 2 min. za Vražení na hrazení

52:32

Podkrušnohorci se zatím v přesilovce hodně trápí a nedokáží se dostat do útočného pásma.

54:30

Cingel pálil z mezikruží. Slovenský brankář v brance Litvínova pohotovým zákrokem vyrážečkou dál drží šance Vervy na body z dnešního utkání.

55:07

Necelých pět minut do konce třetiny. Dokáží hosté srovnat nebo si to už domácí pohlídají?

56:21

Jánský tvrdě pálil z mezikruží. Pöpperle koncem lapačky se štěstím vyráží puk nad branku.

57:45

Sabolič to šikovně zkoušel po objetí branky. Janus byl opět připraven.

58:35

Pavlík hledal na útočné modré najetého Trávníčka. Litvínovský kapitán však byl moc rychlý, a tak se hra vrací zpět před Januse.

58:35

Oddechový čas Litvínova.

59:10

Janus na střídačce.

59:49

Robin Hanzl (Litvínov) vstřelil branku (3. gól v sezóně). Stav zápasu Sparta - Litvínov 2:2
Další obrovská chyba Pöpperleho. Sparťanská střídačka nevěří vlastním očím. Domácí brankář po přikrytí puku se pod tlakem zcela zbytečně rozhodl k rozehrávce, kterou poslal na hůl clonícího Hanzla, jenž pohotově trefil odkrytou klec.

Skončila třetí třetina.

Začalo prodloužení.

60:12

Litvínovští mohli jít do přečíslení, ale Kubát se zasekl na modré, a tak rozhodčí píská ofsajd.

62:10

Hrbas se vydal na útočný výlet. Dostal přihrávku od Mikuše, ale z otočky nedokázal překvapit přesouvajícího se Januse.

62:30

Ofsajd Sparty zastavuje Čajkovského postupujícího směrem na Januse.

62:59

Ofsajdů se nám tu nějak hemží. Tentokrát hráči Vervy nezvládli přechod před modrou čáru.

64:13

Bude se prohlížet video po akci Hlinky s Buchtelem.

64:13

Rozhodčí neviděl puk za brankovou čárou, a tak prodloužení bude pokračovat.

Skončilo prodloužení.

65:00

Sparťané byli v prodloužení blízko gólu, ten však neuznal videorozhodčí. O výsledku utkání budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

Začaly samostatné nájezdy.

0:0

Curtis Hamilton (Sparta) nájezd neproměnil.

Hamilton v rychlosti přestřeluje Janusovu branku

0:0

Viktor Hübl (Litvínov) nájezd neproměnil.

Trefuje pouze připraveného Pöpperleho.

0:0

Petr Kumstát (Sparta) nájezd neproměnil.

Skvělý Janus vyrazil Kumstátův blafák.

0:1

František Lukeš (Litvínov) nájezd proměnil (3. gól v sezóně) .

Lukeš rozhodil Pöpperleho pohybem rameny, pak jej technickým pokusem překonává.

0:1

Martin Réway (Sparta) nájezd neproměnil.

Réwayovi parádička nevyšla a Janus jej v leže vychytal. Slovenský brankář v této sezoně ještě ze samostatného nájezdu nedostal gól.

25. února 2024 16:30Litvínov-Sparta 3:8
14. ledna 2024 16:00Sparta-Litvínov 6:3
28. listopadu 2023 18:30Sparta-Litvínov 3:1
13. října 2023 17:30Litvínov-Sparta 4:2
25. ledna 2023 18:30Sparta-Litvínov 3:2
11. prosince 2022 15:30Litvínov-Sparta 5:2
28. října 2022 17:30Litvínov-Sparta 4:0
18. září 2022 16:00Sparta-Litvínov 3:0