Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

0:15

Kometa vyhrála buly a řítila se do útoku. S Kováčikovým nahozením si ale hostující gólman Závorka snadno poradil.

2:02

Tomáš Vondráček (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence František Ptáček a Jakub Koreis. Stav zápasu Kometa - K. Vary 1:0
To je start! Tomáš Vondráček si počkal před Závorkovou brankou a šikovnou tečí poslal Ptáčkovu střelu za jeho záda.

4:04
Tresty

Vyloučen hráč Hynek Zohorna (Kometa), 2 min. za Držení protihráče
Kometu vstřelená branka nabudila, útočné choutky domácích ale ukončil Hynek Zohorna, který to přehnal s důrazem a odsedí si dvě minuty.

Gorčík

Rozhodčí: Hodek (CZE), Polák (CZE) - Hlavatý (CZE), Skopal (CZE)
Počet diváků: 7 418

5:20

První velká šance Karlových Varů: Duda to zkusil na Čiliaka z mezikruží, ovšem trefil pouze výstroj brněnského gólmana.

6:04

Domácí jsou v plném počtu, Karlovy Vary kromě Dudova pokusu nic v přesilovce nevymyslely.

6:18

Marcel Haščák (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Tomáš Rohan a Martin Bartek. Stav zápasu Kometa - K. Vary 1:1
Jakkoliv byli hosté v početní výhodě bezzubí, při hře v plném počtu se prosazují! Brňané zapomněli před brankou na zcela osamoceného Haščáka, před kterým už byl snadný úkol. Ranou nad Čiliakovu vyrážečku vyrovnal na 1:1

7:45

Brněnský Vojtěch Němec se protáhl mezi hostujícími obránci, situaci musel bravurním zákrokem uhasit až Závorka.

9:23

Vondráčkova schovaná střela z levého kruhu nenadělala hostujícímu gólmanovi problémy.

11:04

Pokus o založení dalšího útoku Komety tentokrát končí zakázaným uvolněním. Vhazuje se před Čiliakem.

12:11

Kverka to zkusil přes obránce Ptáčka a prověřil Čiliakovu pozornost. Brněnský gólman střelu vytáhl betonem.

12:38
Tresty

Vyloučen hráč Michal Gulaši (K. Vary), 2 min. za Faul loktem
Karlovarský bek to přehnal s razancí a putuje na dvě minuty za katr. Kometa si zahraje první přesilovku v utkání.

13:03

Ptáčkova bomba od modré provětrala Čiliakovu výstroj, stav ovšem zůstává nezměněn.

14:38

Kometa ovšem přesilovku neodehrála vůbec dobře. Západočeši jsou kompletní.

14:53
Tresty

Vyloučen hráč Radek Duda (K. Vary), 2 min. za Vysoká hůl
Domácí dostanou další šanci v početní výhodě. Vysokou holí se provinil hostující Duda.

15:32

Energetici dobře brání a nedovolují Kometě usadit se v pásmu.

16:53

Další jalová přesilovka Komety je minulostí. Hosté hrají v plném počtu.

18:00

Honejsek měl na hokejce gól, jenže Raškův skvělý pas do mezikruží poslal mimo Závorkovu klec. Orazítkoval jen mantinel vedle karlovarské branky.

19:16

Zakázané uvolnění Komety.

19:31

Bartekovo nahození končí v Čiliakově lapačce.

20:00

Karlovy Vary po první dvacetiminutovce drží v Brně remízu 1:1. Kometa může žehrat především na nevyužité přesilovky. Diváci v DRFG Areně zatím vidí poměrně vyrovnaný hokej. Druhé ndějství začne přibližně v 18:52.

20:35

S Hruškovou ranou přes chumel těl před brankou si Závorka bez větších problémů poradil.

22:00

Brno kombinuje v útočném pásmu, žádný z hráčů se ovšem nemá ke střele.

24:19

Haščák to na Čiliaka zkusil zápěstím z levého kruhu, trefil poize dobře postaveného domácího gólmana.

25:01

Zohorna to zkusil na hostujícího brankáře zblízka, jenže v koncovce selhal.

26:27
Tresty

Vyloučen hráč David Hruška (K. Vary), 2 min. za Držení hole
Kometa dostává další příležitost v přesilovce. David Hruška si u mantinelu v pásmu počínal nedovoleně a dvě minuty za to stráví na trestné.

26:53

Ostřížek před prázdnou brankou Energetiků netrefil kotouč! Ke cti brněnského útočníka je třeba dodat, že byl tísněn hostující obranou.

27:28
Tresty

Vyloučen hráč Jakub Koreis (Kometa), 2 min. za Hákování
A poočty hráčů na ledě se srovnají.

28:00

Ostřížek sám u Závorkovy levé tyčky poslal puk mimo!

28:27

Začíná zkrácená přesilovka Západočechů.

29:28

Hosté ale v početní výhodě nic nevymysleli. Koreis je na ledě a zapojuje se do kombinace.

30:06
Tresty

Vyloučen hráč David Hruška (K. Vary), 2 min. za Hákování
Hra se začíná kouskovat. Kometa má nicméně další velkou příležitost změnit nerozhodný stav.

30:40

Ostřížek se pokusil stínit před Závorkou, jenže Kaberleho pokus od modré končí mimo.

32:06

Hruška je na ledě, i tato přesilovka domácích končí neslavně.

32:23
Tresty

Vyloučen hráč Tomáš Malec (Kometa), 2 min. za Krosček

32:23
Tresty

Vyloučen hráč Marcel Haščák (K. Vary), 2 min. za Hrubost
Rozhodčí nyní vylučuje na obou stranách.

33:50

Domácím svědčí hra ve čtyřech o něco více, Kubošův pokus z vrcholu pravého kruhu se však neujal.

34:23

Obě mužstva jsou v plném počtu.

35:30
Tresty

Vyloučen hráč František Ptáček (Kometa), 2 min. za Nedovolené bránění
Domácí veterán je dalším vylooučeným domácího celku. Výhodu nyní dostávají svěřenci trenéra Karla Mlejnka.

35:59
Tresty

Vyloučen hráč Vojtěch Tomeček (K. Vary), 2 min. za Nesportovní chování
Hostující forvard nyní přihrál pád a hrát se bude opět ve čtyřech na obou stranách.

36:06

Jozef Kováčik (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence Jan Hanzlík a Vojtěch Němec. Stav zápasu Kometa - K. Vary 2:1
Kováčikova bomba od modré do šibenice končí brankou na 2:1!

36:47

Michal Vachovec (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně). Stav zápasu Kometa - K. Vary 2:2
Kometě ovšem vedení dlouho nevydrželo. Obrana si nepohlídala volného Vachovce, kotouč v klidu zametl za Čiliakova záda.

37:30

Brno je kompletní.

37:59

A nyní i Karlovy Vary.

39:10

Mrázkův pokus z pravé strany končí v Závorkově lapačce.

40:00

I po druhé třetině je v Brně nerozhodný stav. Hra se v prostřední periodě kouskovala častými přerušeními a vyloučeními. Třetí dějství začne asi v 19:48.

40:28

První šanci Energetiků ve třetí části brzdí ofsajd.

41:28

Vondráček to zkusil z mezikruží po Koreisově pasu z první, rána mu však vůbec nesedla.

42:14
Tresty

Vyloučen hráč Radek Deyl (K. Vary), 2 min. za Držení protihráče
Další vyloučení, tentokrát na straně Západočechů.

42:45

Kometa je v tlaku, kombinaci před Závorkou ovšem chybí koncovka.

44:14

Domácí pohrdli další početní výhodou.

44:15
Tresty

Vyloučen hráč Michal Gulaši (K. Vary), 2 min. za Podražení
Ale Karlovy Vary nadělují sokovi vzápětí další příležitost.

44:55

Vojtěch Němec (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně), asistence David Ostřížek a Jan Hruška. Stav zápasu Kometa - K. Vary 3:2
Němec dostal výbornou přihrávku od Ostřížka zpoza branky a sám před Závorkou se nemýlil. Brno konečně proměňuje přesilovku!

46:00

Kováčikův projektil tečoval Koreis, Závorka ovšem udržel šance energetiků na body nad vodou.

46:45

Jozef Kováčik (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně), asistence Jan Káňa. Stav zápasu Kometa - K. Vary 4:2
Teď už se ovšem slovenský bek nemýlil. Jeho rána z pravé strany prošla vším, co jí stálo v cestě, a navyšuje vedení domácích.

47:31

Zakázané uvolnění Karlových Varů.

47:31

Dnenšímu utkání v DRFG Areně přihlíží 7418 diváků.

49:00

Domácího Buriana zabrzdilo postavení mimo hru.

50:40

Zohorna si s Káňou v přechodu do pásma nerozuměli, další přerušení hry.

51:30

Ptáčkův pokus se snažil dorážet Jan Hruška, promáchl při tom ale kotouč.

54:20

Hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, jenže při tom narážejí na v pohodě hrající Brňany. Ty dvě vstřelené branky ve třetí části evidentně uklidnily.

56:26

Sičákova střela z levé strany k Čiliakovi ani nedolétla, o vítězi je dnes už s největší pravděpodobností rozhodnuto.

57:57

Karlovy Vary to ještě zkusí v šesti.

58:23

Koreis zkusil hostující prázdnou branku trefit přes všechny čáry, jenže minul a vhazuje se před Čiliakem.

59:02

Hostům se nedaří vypracovat si kloudnou šanci.

Skončila třetí třetina.

60:00

Domácí po vyrovnaných dvou třetinách dokázali ve třetí periodě vstřelit dvě branky, kterými zlomili Západočechy a připisují si druhé tříbodové vítězství v sezoně. Energetici si na první body musí ještě počkat.

28. ledna 2024 17:00Kometa-K. Vary 5:1
20. prosince 2023 17:30K. Vary-Kometa 3:2P
29. října 2023 17:00Kometa-K. Vary 3:0
17. září 2023 15:30K. Vary-Kometa 4:0
22. ledna 2023 15:30K. Vary-Kometa 5:4
9. prosince 2022 18:00Kometa-K. Vary 2:3
23. října 2022 15:30K. Vary-Kometa 2:3N
15. září 2022 18:00Kometa-K. Vary 6:1