První závar u branky Slavie. Furch odolal.

Tresty

Vyloučen hráč Aleš Kotalík (Č. Budějovice), 2 min. za Sekání
První přesilovka zápasu.

4:36

I když Slavia dorážela, Kantor odolal. Domácí puk třikrát vyhodili a ubránili se. Jsou v pěti.

Rozhodčí: Pešina (CZE), Hribik (CZE) - Jelínek (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 4 211

5:25
Tresty

Vyloučen hráč Petr Kadlec (Slavia), 2 min. za Sekání
Dvě mninuty i pro hosty.

7:25

I Slavii se povedlo vyhodit puk a ubránila se. I když byla Hanzalova formace na ledě v přesilovce přes minutu.

9:49

Zatím je to v pěti na pět od branky k brance. Pálil Knotek, těsně minul.

11:32

Vydarený vystřelil polovysokou od modré, Furch byl připravený.

12:49

Michálek střílel bekhendem a Furch si šel pro puk na led. Ale nepřikryl ho a Hanzal dorážel. Kotouč do branky neprotlačil.

13:20

Branku minul Jelínek.

15:24

Střely Květoně a Kohna Furch vyrazil a chytil.

16:06
Tresty

Vyloučen hráč Roman Vráblík (Č. Budějovice), 2 min. za Zdržování hry
Vráblík chytil a pustil puk ve středním pásmu v souboji před časoměřiči. Pešina byl pozorný.

17:06
Tresty

Vyloučen hráč Václav Prospal (Č. Budějovice), 2 min. za Vysoká hůl
Prospal nadzvedával hokejku obránci na modré a trefil i soupeře. Bylo to ze spoda do rukavic, ale to nic nemění na minutě 3 na 5.

18:32

Podlešák a dvakrát Mertl puk vyhodili. Teď pálil Hertl, ale Kantor chytil střelu lapačkou. ´Domácí už byli ve čtyřech.

19:06

Fanoušci oslavují svůj tým, který se ubránil a je v plném počtu.

20:00

Aktivnější byli v první třetině domácí, ale ke konci se museli bránit dvojnásobnému oslabení. I Bednář, Hertl a Sobotka předvádějí pěkné momenty. Zásahy: Kantor 6, Furch 12.

21:10

Krenželok připravil šanci pro Micku, který minul branku.

21:44

Domácí si vzali oddechový čas. I Slavia už ho vyčerpala. Když měla hrát minutu 5 na 3, poradila se.

22:44
Tresty

Vyloučen hráč Vladimír Růžička (Slavia), 2 min. za Nedovolené bránění
Pověsil se ve své obranné třetině na soupeře.

22:52

Michálek sklepl puk ze vzduchu a dal gól, ale sudí viděli hokejku nad rameny hráče a ani si to nekontrolují na záznamu hry. Gól neplatí.

24:44

Ference branku minul. Šimánek ji trefil, ale Furch zakročil. Slavia už je kompletní.

25:14

Po buly střílel Stránský nebo Skokan. Kantor sklepl betony a puk chytil.

27:10

Furchova branka je vysazená, hra je přerušená.

27:26

Zakázané uvolnění Slavie. Brání se, ale jde jí to.

28:00

Krenželok dnes kouše. Teď jeho střelu Kantor srazil.

28:58
Tresty

Vyloučen hráč Jan Dresler (Slavia), 2 min. za Držení protihráče
Podržel Hanzala, který kroužil s pukem v útočné třetině.

31:06

Až ve druhé minutě přesilovky domácí hosty zmáčkli. Ale střel bylo málo, jen nějaké teče. Furch drží.

31:53
Tresty

Vyloučen hráč Michal Kolarz (Č. Budějovice), 2 min. za Hákování
Fauloval Hertla, který objel branku Kantora a chtěl zakončit.

33:58

Slavia střílela dvakrát do hroznu před brankou, ale puk se pokaždé odrazil do koutů. Pět na pět.

34:48

Kotalík vyháčkoval puk v koutě a najel před Furcha, který střelu po ledě vystrčil špičkou hokejky. Neuspěl ani Šimánek.

35:17

Martin Hanzal (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence František Ptáček a Václav Prospal. Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 1:0
Hanzal byl u tyčky na chvilku volný a puk od modré po nahození Ptáčka prostrčil do branky.

37:10

Hned odpovídali Sobotka a spol., ale Kantor branku ubránil.

38:26

Bednář namazal k odkryté brance Haertlovi, ale ten promáchl a poslal puk lehkou tečí vedle.

39:30
Tresty

Vyloučen hráč Martin Hanzal (Č. Budějovice), 2 min. za Držení protihráče
Podržel Bednáře, který má lauf. Pak se hrálo dlouho 5 na 6, Slavia pálila, ale Kantor znovu odolal.

39:38
Tresty

Vyloučen hráč Dávid Skokan (Slavia), 2 min. za Podražení
Za brankou Kantora strkal hokejku, kam neměl.

40:00

Po gólu domácích byla Slavia nebezpečná. Do té doby se museli snažit hostitelé, ale do vedení se dostali. Zásahy ve II. třetině: Kantor 11, Furch 10, celkem 18:22.

Vyloučen hráč Václav Prospal (Č. Budějovice), 2 min. za Zdržování hry
Prospal nahrával zadovkou před brankou Furcha. Puk dostal Jelínek a pádil na Kantora. Tam dojel i Prospal, ale vjel do branky a posunul ji.

44:58

Prospal je zpátky. Dej a Ptáček v oslabení vyhodili puk, Hertl mezitím minul branku.

45:27

Za brankou v rohu zůstal na ledě Langhammer a sudí přerušili hru. Centr domácích odjel na střídačku, i když mu to moc nešlo.

46:28

Václav Prospal (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně), asistence Milan Michálek a Martin Hanzal. Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 2:0
To bylo něco pro Prospala. Dostal puk od Michálka kousek před branku a viděl volný dolní růžek. Trefil ho forhendem.

47:00
Tresty

Vyloučen hráč Lukáš Krenželok (Slavia), 2 min. za Sekání
Krenželok doplatil na šikovnost Mertla.

47:10

Václav Prospal (Č. Budějovice) vstřelil branku (4. gól v sezóně), asistence Martin Hanzal a Aleš Kotalík. Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 3:0
Prospal byl znovu na správnm místě. U tyčky se dostal k puku po akci Kotalíka a přistrčení Hanzala. Tentokrát to bylo na druhé straně branky Furcha.

48:32

Langhammer je na ledě, zranění nebylo vážné.

49:06

Kempný přejel modrou a opřel se golfákem pořádně do puku. Kantor střelu chytil.

49:45

Moderátor zápasu ohlásil 4211 diváků.

50:23

I Hanzal pálil prudce po vjetí do útočné třetiny. Furch povyjel a střelu chytil.

51:26

Bitku Ference - Poletín vyhrál o dost menší Kanaďan. Přetáhl si Poletína a téměř ho dostal na led. Čeká se na tresty.