Diskuze

Eliáš byl u tří gólů a dosáhl svého 900. bodu, Sobotka dal vítězný gól

Hokejový útočník Patrik Eliáš byl v neděli u všech branek New Jersey. Bilancí (1+2) dosáhl svého jubilejního 900. bodu kariéry a v řádné hrací době se zasloužil o remízu 3:3, v prodloužení ale rozhodl domácí Montreal. Nastavení rozhodovalo rovněž v St. Louis, za které se v 63. minutě proti Minnesotě prosadil Vladimír Sobotka.

TS

Blackhawks a Sharks zatim slušná jízda a Tampa.. hlavně hrajou dopředu, dávaj góly. A musim říct, že mě překvapuje Parise, nečekal sem, že bude až tak našláplej.

Jo a Pens už by mohli začít vyhrávat i doma:-)

0 0
možnosti
MH

... ten seznam čechů na tribuně vypadá dost děsivě.....

4 0
možnosti
CL

C97t66i15r26a82d 46L39o79s

28. 1. 2013 14:27

Hlavne oproti jinym silnym evropskym narodum tam nemame zadneho mladeho talenta, ktery by se mel stat oporou tymu

1 0
možnosti
LG

Habs nakonec zasloužená výhra. Rozhodčí pomohli Devils ve třetí třetině, kdy poslali domácí do tří. První faul tam byl, ale druhý faul Galcheynuk opravdu nespáchal. A Devils snížili. Alespoň výhra v OT. A gratulace Eliášovi k 900. bodu.