Diskuze

Boston srovnal stav finále NHL. Po Jágrově tyči rozhodl útočník Paille

Stav finále Stanley Cupu mezi hokejisty Chicaga a Bostonu je srovnán na 1:1. I tentokrát dospěl duel do prodloužení, jenže nyní byli šťastnější hosté, o jejichž vítězství 2:1 rozhodl v 74. minutě útočník Daniel Paille. Hodně vidět byl i Jaromír Jágr.
IM

I47v86o 80M58a19r64h66o62u34l

17. 6. 2013 10:44

Na obrazku č.2 fanoušek v zeleném dresu blackhawks se symboly bostonu celtics? Neví někdo co tím chtěl básník říci?

OK

Takže Jágr trefil tyč a Paille dorážel?Já viděl něco jiného....Jágr je legenda a pan hokejista,ale tohle už čeští novináři přehánějí.Spojit Jágra s rozhodující trefou u které nebyl přítomen...to už hraničí s úchylkou

0 0
možnosti
PH

P57e34t53r 41H12o22r20á82k

16. 6. 2013 13:45

A co neuznaný asi regulérní gól Chicaga? Ten puk z logiky věci musel být tam za tyčí v bráně na 99%, protože jde vidět, že ještě během hry zaplouvá za tyč a po jejím přerušení zvedá Rask beton a puk je cca. 3 cm za čárou, kde se zastavil o beton. Škoda, že ani v této době nemůžeme posoudit na 100% všechny situace. Gól může být uznán, i když není vidět, ale nesmí být možnost, že je jinde než bráně. Tady to z logiky věci vycházelo tak na 99%, že tam musel být a nedoklouzl tam až po zvednutí betonu.Rv

0 5
možnosti
MP

No a co tedy neuznaný gól Chicaga? Co z toho jako vyplývá?

1 0
možnosti
SP

Trefovat se do "velké" branky u mí kdekdo, ale pořád se trefovat do tenké tyčky umí jenom king!  ;-D

5 0
možnosti
MP

Tak tak. Já bych tu bránu klidně taky trefil. Kdyby kolem mě nikdo nebyl. A měl bych puk na lopatě. Úplně bez problému bych ho poslal po ledě pomaličku přímo doprostředu brány. To Jágr, to je jiná třída, trefuje tyčky, a dokonce zvedá!!

0 0
možnosti
PK

P98a50v70e37l 10K13u93n36c

16. 6. 2013 11:45

Tak se ukaž, idnes! Jaká je statistika nastřelených tyček v play-off? V něčem Jágr nejlepší být musí!

2 3
možnosti
MS

Ten Jágr, to už není normální. Padesát střel v letošním PO, gól žádnej, několik tyčí (nevíte někdo kolik přesně). To ho musel snad někdo proklít.

3 0
možnosti
VM

No keď si vediete aj štatistiku tyčiek , tak tam napíšte čo ja viem takých 11, to je také sympatické číslo.;-)

0 0
možnosti
MF

Takže - první lajna Bostonu dobrá, ale neustále hoří v obraně. Jágr - nejlepší hráč, ale bohužel neustále jen hází perly sviním, ty kluci co s ním hrajou, ty by u nás mohli hrát tak akorát za Benátky nad Jizerou. A největší neštěstí Bostonu je to třímetrový neohrabaný kopyto v obraně, to je proboha kdo?? To je nějaké nařízení z NHL, že každý klub musí zaměstnat sloního muže nebo siamská trojčata?8-o

TH

aby to tu nebylo jen o jágrovi, tak za chicago byl dost často vyzdvihován frolík a hodně byl vidět i handzuš. krejčího řada dneska tolik neexcelovala, ale lucic to tam rval, když už ne krásou, tak silou, za což R^

MK

Viděl jsem to celé. 1. třetina - Jágr šíleně slabej - kazil, pomalej, propadl ale celej Boston. Reportéři ve studiu se divili, proč hraje, že je na střídání. Druhá třetina ze strany Bosotnu a Jardy taky nic moc. Třetí třetina už byla dobrá, Jarda měl několik dobrých akcí a Boston začal diktovat tempo. V prodloužení byl Jarda excelentní, stejně jako celej Boston. Zajímavá hra.

5 0
možnosti
TH

viděl jsem jen třetí třetinu a prodloužení a jágr byl v této době hvězda utkání. v nudné třetí třetině se nic moc nedělo, ale když měl boston šance, tak jen díky jardovi. a v prodloužení to gradovalo. slyšel jsem komentátory, něco ve smyslu, že jágrova hra se mnohem zlepšila od rozpačitého výkonu z počátku zápasu.