Diskuze

Vaněček zazářil v NHL čtyřiceti zákroky, Kubalík asistoval

Český brankář Vítek Vaněček zastavil v NHL čtyřicet střel hokejistů Winnipegu, dovedl Washington k výhře 5:2 a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Domácí Jets hráli bez trenéra Paula Maurice, který rezignoval v den utkání po devíti letech ve funkci, nahradil jej Dave Lowry. V pátečním programu bodoval z českých hráčů jen Dominik Kubalík, který si připsal asistenci u prohry Chicaga 2:3 v prodloužení s Nashvillem.

T85o86m87á48š 39Č98o55p

18. 12. 2021 12:27

Alex pekne. S prehľadom gól do prázdnej a už sme na čísle 752golov (pripomínam že 143 gólov ostáva)

2 5
možnosti
RN

R39a67d54e65k 50N44ě68m45e50c

18. 12. 2021 11:19

NYR oleeeee. Sice jeden korálek, ale počítá se.

18. 12. 2021 8:13

K úspěchu na OH potřebujeme druhého Haška a toho nemáme. Takže je jedno, jestli bude chytat Vaněček, Rittrich, Hrubec, nebo Stezska. Ještě je nějaká šance, že by během těch dvou měsíců mohl chytit formu Francouz, to by pak asi byla nejjasnější volba, i když po operací obou kolen a kyčlí to zní spíše jako sci-fi. Mrázka raději ani nezmiňuju, ten už ukázal, že v reprezentaci chytat neumí.

1 5
možnosti

Já myslím, že pokud ty případy COVIDu budou růst a NHL bude muset odkládat zápasy, tak hráče na OH ani nepustí.

8 0
možnosti
MC

Já sledál po probuzení jen závěrečnou třetinu z Anaheim. Žel nechytal za hosty Vejmelka. Ta třetina však gólová , navíc nám týmy ještě nabídly prodloužení. To pro sebe získala Arizona ač jí domácí celkově prestrileli o 10 ran. Takže dobrý předkrm na následující program z Moskva o cenu listu Izvestija. Už se hrá od 9 hodin.