Diskuze

Pastrňák zařídil vítězství Bostonu, Nečas byl u dvou gólů Caroliny

Nejproduktivnější Čech v hokejové NHL David Pastrňák v pátečním zápase na ledě Islanders zařídil výhru Bostonu 5:4N rozhodujícím nájezdem a v řádné hrací době navíc přidal gól a nahrávku. Stejnou bilanci 1+1 měl i další český útočník Martin Nečas z Caroliny, jednu asistenci bral centr Dallasu Radek Faksa. V bráně Anaheimu nastoupil talentovaný Lukáš Dostál.
RN

R18a72d65e12k 25N60ě54m70e27c

16. 12. 2023 16:28

NYR oleee. Právě jsem se vrátil z Hradu... Jen rychle. Parádní výsledek, ale stále daleko do playoff ideálu, ale je čas stále se zlepšovat apod.

0 0
možnosti
LP

Tak Tatar u Avs dlouho nevydržel a stěhuje se do Seattlu za 5. Kolo...

16. 12. 2023 9:24

Po vyrovnaných cca 5 minutách převzali Isles iniciativu a Bruins musel podržet Ullmark. Díký přesilovkám v závěru 2. třetiny Bruins srovnali. Před prvním gólem bruins zahodil velkou šanci Lee, alespoň myslím, že to byl on. Třetí třetina přinesla útočný hokej z obou stran a bod pro každý tým je spravedlivý.

V prodlouření Isles nevyužili přesilovku 4:3, pár sekund před koncem mohl Pasta rozhodnout, ale nechal parádní střelu až na nájezdy .

Z tripu do metropolitní oblasti 3 body ze 4, spokojenost.

7 1
možnosti
FK

Fantastický dvojzákrok Ullmarka před gólem bostonského Geekieho. V nájezdech moc pěkné góly a Pasta proměnil tou svojí schovanou "florbalovou" střelou.

8 0
možnosti

R64o31b60e25r81t 54Č87e63c19h

16. 12. 2023 8:24

Já bych si všiml vymyšlené vyloučení Pastrňáka 17 vteřin před koncem řádné hrací doby. Co tam ti rozhodčí provádějí, to je neuvěřitelné.