Diskuze

Montreal jede dál na vítězné vlně, Colorado v nastavení udolalo Vegas

Hokejisté Montrealu navázali na velký obrat ze série úvodního kola play off i proti odpočatému Winnipegu, z jehož ledu vybojovali úvodní výsledek 3:5. Rozdílový gól v 52. minutě zařídil útočník Gallagher. Týmy Colorada a Vegas se utkaly už podruhé a znova slavili domácí Avalanche. Na úvodní hladký triumf navázali výhrou 3:2 z prodloužení, které už ve třetí minutě ukončil produktivní Rantanen.
JP

Colorado to tentokrát mělo tak tak, ale nakonec to vyšlo. Přeju jim SC. Z těch týmů, co tam zbyly, bych to přál i Carolině, ale tam se obávám, že je proti Tampě pohřbí nedostatek zkušeností a Bostonu, ale ten bude mít co dělat i s Ostrovanama :D

2 0
možnosti
MB

To je solidní frustrát ten Scheifele, dal bych mu klidně i 10 zápasů. A ten loket do hlavy od Stanleyho na Perryho při 2. gólu bych taky ocenil nějakou stopkou...

4 0
možnosti
FK

Scheifele hodně za hranou, to bude stopka jako vyšitá!

7 0
možnosti
VK

V43í34t 89K47o89n48o74p42a

3. 6. 2021 8:51

Jestli Kadri dostal 8 mačů (po právu, plus má trestní historii), tak Schiefele bez trestu v minulosti by za tohle měl dostat totéž...ale tipuji, že Parros to udělá fikaně - dá mu flastr do konce série bez ohledu na počet zápasů a tím mu zachrání "život" a navíc nebude riskovat, že by v sérii došlo k odplatě (k tý stejně dojde, tohle se nezapomíná, ale až v další sezoně...)

4 0
možnosti
VK

V43í73t 80K44o61n90o75p51a

3. 6. 2021 7:46

Schieffele faul na kriminál. Pokud dostane stopku tak krátkou, že se ještě bude moct do série vrátit, tak si ho hráči Montrealu najdou a tu prasárnu mu nějak vrátí.. V Schieffeleho zájmu by měl dostat flastr minimálně do konce série..

1 0
možnosti
LP

Ufff, tak dnes Vegas byli od druhé třetiny jednoznačně lepším týmem a jen díky vynikajícímu výkonu Grubyho a jeho dobře postaveným tyčkám se šlo do prodloužení. Ještě že Ranty využil tu přesilovku. Tak ještě 10!