Diskuze

Pastrňák asistoval u cenné výhry, Kämpf s Šimkem zpečetili triumfy

Ze souboje elitních celků NHL v úterý vyšel vítězně Boston, jenž si na ledě Tampy upevnil ligové vedení těsnou výhrou 2:1. Jednou asistencí se na tom podílel i David Pastrňák. Výhru 3:0 nad New Jersey a asistenci navrch slavil i Tomáš Nosek z Vegas. Gólově se z Čechů v daný hrací den prosadili David Kämpf z Chicaga a Radim Šimek ze San Jose, kteří shodně v závěru zpečetili triumfy svých barev.
VM

Dobře Bruins :-)

K nižšímu IT Pasty, má to svoje důvody. Hlavní bych viděl v tom, že ho Cassidy nechce utavit, závěr sezóny se blíží a Bruins chtějí Stanley Cup, k tomu budou potřebovat i to, aby byl Pastrňák co nejčerstvější.

Navíc to jasně dokazuje, Boston není tým "jednoho muže."

5 0
možnosti
MP

Ten Fiala snad za poslední týdny neměl zápas bez bodu.

0 0
možnosti
JB

Privítanie Kašeho v šatni Bostonu:;-D

...Najoriginálnejśím a zároveň najkontroverznejším spôsobom fínsky veterán Tuukka Rask. „Skvelé, ďalší zasr..ý Čech. Ale prečo nie,“ rozosmial obďaleč stojaceho Pastrňáka.

Potom Kaše pristúpil ku kapitánovi Bostonu Chárovi. Počul pre Čechov tradičné: „Vítej, vole!“ Do kabíny v tej chvíli prišiel aj slovenský brankár Halák: „Mne Česi neprekážajú,“ smial sa.

Je zrejmé, že v kabíne Bruins vládne dobrá nálada. Aj vďaka československej lé­gii....

3 0
možnosti
MS

Ale on to asi česky neřekl, mluví anglicky a inkriminovaný moment je vypípnut.

0 0
možnosti
OH

Viděl jste někdo Pastrňákovu asistenci? Já tedy ani moc ne.

0 1
možnosti
MM

Dobře Bruins, vítězství v Atlantic divizi se blíží R^.

O President Trophy už jsou vážným soupeřem jen STL a COL.

Jinak je zajimavé jak oba poslední finalisté SC jsou v čele soutěže i letos.

0 0
možnosti
CP

Technická pro autora článku ... asi by bylo přehlednější dát pod článek tabulku "wild card".

0 2
možnosti
JS

Z tabulky to nevyčteš? Fakt je takový problém zjistit, zda je 76 více než 69?

4. 3. 2020 14:51

Zajímavost: Francouz i Chudobin maj úplně stejný statisitky: oba 790 zásahů, 60 obdržených gólů za 29 zápasů ,oba 92,94%, jen Chudobin odchytal o 15 minut více a proto má průměr 2,21 oproti Francozovým 2,23 g/z :-)

0 0
možnosti
PR

Pastrňák bojuje o trofeje a individuální statistiky v Bostonu, kterej má náskok jako prase a hraje 14 minut za zápas.....:(((

1 0
možnosti
FK

Cassidy tohle vůbec neřeší. Ten chce vítězství týmu a k tomu udělá maximum, třeba i nižší ice-time pro klíčové hráče podle vývoje konkrétního zápasu. A myslím, že tuším správně - tohle Pastrňák plně respektuje.

2 0
možnosti
FK

Bolts vs. Bruins slušný zápas v play-off módu. 1. a 2. třetina jasně v režii hostů, Vasil řešil tři desítky střel. Důležitým momentem byl neuznaný gól domácím (za stavu 0:1) pro centimetrový ofsajd. Pěkná gólová akce dvojky Krug - Marchand a parádní gólový únik DeBruska.R^

Pasta tentokrát nic moc, dost narážel na těsnou obranu hráčů Tampy, nebyl v tempu. Kaše zahrál v dresu Bostonu asi nejlepší zápas, body přijdou, s Krejčím už konečně stříleli směr brána. Velmi dobře zahrála i dvojka Coyle - Wagner, obrana a Rask v podstatě na jedničku.R^

7 0
možnosti
JG

J91i15r82i 44G58a73z61d87a

4. 3. 2020 8:12

no, PAsta je v soubojich porad takovy hodne laxni,asi se zlepsil, ale porad tam trochu vlaje..

0 0
možnosti

Šimek dal poslední gól San Jose :) A Kampf se taky dočkal gólu, super. Jen mě zajímá, co je se Simonem, že nehraje u Pinguins?