Diskuze

Rittich vychytal další výhru, o čisté konto však znova v závěru přišel

Po nedávném přerušení série čtyř porážek gólman David Rittich slavil pro změnu druhou navazující výhru. Na středeční triumf 5:1 nad Buffalem, kdy český brankář přišel o šanci na první nulu v NHL až v poslední minutě, totiž Calgary navázalo i v pátek výsledkem 2:1 nad Ottawou. Rittich kryl 29 ran a inkasoval jen jednou po proměněném trestném střílení Jean-Gabriela Pageaua z 53. minuty.
PV

Pokud Flames nepostoupí do play-off, tak bych vzal Ritticha jako dvojku na MS... Bohužel mám takové podezření, že si na něj Jandač ani nevzpomene a pojedou opět Francouz s Furchem a Bartošákem. Podobně v minulosti trenéři reprezentace ignorovali například i Tomáše Vokouna, který přitom léta podával v Nashvillu solidní výkony. Poprvé ho tuším do nároďáku povolal až Růžička...

ŠK

Havne, že tu každý psal, že ho pošlou z5 na farmu.

2 0
možnosti
AS

ritich velka klika, ale odvaznemu stesti preje. dle meho nazoru je spousta mnohem lepsich brankaru, ale on ma mimoradne stesti.

0 6
možnosti
JS

Klika má v kariéře gólmana významné místo. Nicméně podle jakých kriterií určíš "spoustu mnohem lepších" brankářů? Kteří to jsou?