Diskuze

Slobotka, či Sobokta? NHL luští střelce

V Pittsburghu, říši mladého hokejového krále Sidney Crosbyho, zazářil v noci na čtvrtek docela jiný benjamínek. Čech Vladimír Sobotka. Dvacetiletý útočník, který hraje v NHL první rok, rozhodl o výhře Bostonu 2:1. Svou premiérovou trefu v prestižní soutěži dal v 15. minutě. "Jsem nadšený," svěřoval se pak novinářům.

pecis81

15. 2. 2008 8:37
Opíjení čtenářů rohlíkem
Tak tohle už je výsměch lidem co se zajímají o hokej, připadá mi že články o hokeji - speciálně o NHL může psát každý. Za prvé: Sobotka zazářil? - 8 střídání - 4:53 minuty na ledě - 1 střela - 4 vhazování všechny prohraná a ta střela ?!!! redaktor píše: "Sobotka je drobný mládenec, gól ovšem vstřelil s rázností kanadských tvrďáků. Přes beka se důrazně procpal před pittsburskou branku, kde si všiml, že gólman Conklin klesá rychle k ledu." - Skutečnost : Brankář Pittsburgu nahazuje za bránou puk po mantinelu, dojíždí Bostonský S.Thorton posouvá po mantinelu, kde v souboji popostrčí puk před branku J.Reich a Sobotka který je o krok před útočníkem Pittsburgu(N.Smith), který ještě k tomu nemá hůl, takže ho nemůže bránit. Před sobotkou jde do rozkleku Conklin aby puk vypíchl, ale jak ho vypichuje strčí tam hůl sobotka a právě přez příložník se puk odráží do branky. Za těchto podmínek hergot šťastnej gol, ale podle redaktora je ted Sobotka bijec a hvězda a bude příště hrát