Diskuze

Jágr gólem přispěl k výhře, Plekanec bodoval v utkání proti Mrázkovi

Jaromír Jágr svou třetí brankou sezony NHL otevřel skóre sobotního duelu mezi Floridou a Columbusem, který skončil výhrou domácích 2:1 po samostatných nájezdech. Centr Montrealu Tomáš Plekanec v 52. minutě asistoval u vyrovnávací trefy na 1:1, v prodloužení pak lídr tabulky celé soutěže překonal Petra Mrázka v bráně Detroitu ještě podruhé a odvezl si oba body.
VK

Dal ten gol bruslí nebo se mi to jen zdá? Puk míjí hokejku a až za ní najednou vyráží směrem k bráně.

0 0
možnosti
LP

Na tom Mrázkově zákroku není nic zázračného. Prostě se co nejvíc roztáhl a ten moula mu to střelil přímo do lapačky.

3 6
možnosti
RN

Tak on tak nějak ten brankářskej úděl je takovej, bejt v tý bráně, a ty "moulové" mu to střílej do lapačky, do vyrážečky, do plastronu, do betonu, do masky.. a tak dále. Nevim cos nám tim chtěl sdělit ;-D

5 0
možnosti
PH

Jeste je dobra hláška komentátora po zákroku Mrazka: "... that's it boys, I'm back." :)

MN

Dobrá šmudla, JJ byl rád, že se to nakonec došouralo za brankovou čáru :-)

27. 11. 2016 11:31

My si můžeme myslet co chceme, ale až sem zavítá Jakub Zeman, ten nám to teprve osvětlí, jak se věci ve skutečnosti mají, kapišto?:-)

2 0
možnosti
PA

Barkov for Jagr, shots on goal SCORES !! Goal Horn! It ́s Jaromir!!;-D R^R^ Přesně tak si představuju krásné nedělní ráno ;-D

OH

Už kolik let vstávám a jdu se hned mrknout na výsledky NHL jestli dal Jarda gol :-) ... pokaždé když vidím že jo tak ten den začíná líp... jen způsoby se za ty roky mění... od teletextu po livesport na mobilu ;-DR^

Jednu věc LUPO opravdu nechápu. Jak je možné přeložit větu:

''We got a really good start, but Mrazek was outstanding. Both goalies were outstanding, really,'' Montreal coach Michel Therrien said.

... že Mrázek byl fantastický a oba gólmani byli dobří. Že by autor článku vycítil rozdíl mezi dvěma slovy outstanding v jedné větě?