Diskuze

Frk se znovu zařadil mezi střelce Detroitu, Pastrňák jednou asistoval

Podruhé za sebou se v hokejové NHL zapsal mezi střelce Martin Frk, český útočník přispěl gólem k vítězství Detroitu ve Vancouveru 3:2 a celkově v sezoně nastřádal pět branek. I David Pastrňák dál pravidelně sbírá body, na výhře Bostonu nad Minnesotou (5:3) se podílel jednou asistencí.

Jen tak dál, Frk má našlápnuto na 20+ gólů v základní části.

0 0
možnosti
JS

J71a70n 34S56t86o21d27o55l87a

7. 11. 2017 17:29

Teď měl několik zápasů po deseti minutách. Ale na chvíli PP, třeba mu dají ještě víc prostoru. S těmi deseti a bez PP góly přibývají pomalu.

0 0
možnosti
TN

No Pasta jednu asistenci,ale -1.Minuly kolo 3 asistence,ale -3.Celkove -8 a to neni uplne dobra vizitka.

5 0
možnosti
FK

První v týmového bodování (s Marchandem), 8 gólů, 6 asistencí, 1.08 bodů na zápas. Toto je podstatné, ne +/- statistika.

4 4
možnosti
FK

Pastrňák zažil zápas ve stylu "den a noc". První a druhou třetinu dominoval v útočné třetině, nahrál na gól (nakonec na vítězný) a předvedl tři pěkné hokejové kulišárny, kdy vyškolil hráče Wild. Třetí třetina byla v jeho podání strašná. Nejdříve v přesilovce ztratil puk, ujíždějícího divočáka fauloval Krug a pískl se nájezd (Granlund neproměnil). V další PP mu proklouzl puk na modré, tato chyba už skončila gólem v síti Bostonu.

0 0
možnosti

Tak Rangers jsou zpatky na vlne...doufam,ze se ti porad libi,jak si rikal pred casem.

1 0
možnosti
KH

Tak ten Frkův gól je pořádnej frk;-D když už někomu ho počítat, tak tomu dotirajicimu útočníkovi.

0 0
možnosti
FK

Mantha hrál čepel na čepel, puku se dotkl hráč Kosatek, předtím Frk a tak gól připsali jemu.