Diskuze

Bonk přichystal všechny branky Ottawy

Hokejový útočník Radek Bonk asistoval u všech tří gólů, které Ottawa při výhře 3:2 vstřelila v nočním utkání NHL do sítě Bostonu. Jednu trefu zaznamenal Martin Havlát. Obránce Tomáš Kaberle z Toronta přispěl jednou brankou a jednou asistencí k výhře 3:2 v prodloužení nad New Jersey. Velmi klidnou noc prožil Roman Čechmánek v brance Philadelphie, který vychytal vítězství 4:0 poté, co na něj hokejisté Columbusu vyslali jen 10 střel. V nejsledovanějším zápase noci, ve kterém se hrálo o poslední volné místo v play-off, remizovali New York Islanders s New York Rangers 2:2.

divocina
Statistiky u zapasu Anaheimu s Nashvillem jsou nejaky divoky! Druha tretina 1:1 a gol dal hrac Anaheimu v 9. minutě.Navic v podrobnem vypise z utkani je vysledek 1:2 po tretinach 0:0,1:0,0:0 a 0:1 v prodl.
0 0
možnosti

Dave

2. 4. 2003 11:28
Re: divocina
to je jeste relativne v klidu, ale mrkni na kanadsky bodovani minulyho rocniku, to je nahodou dost cool:-)
0 0
možnosti

Beňo

2. 4. 2003 10:46
Islanders
Ostrované klíčový souboj zvládli, určitě během tří zápasů jednu výhru udělají a ti kopáči z Manhattanu půjdou tradičně do kytek. Zbohatlíci by měli kupovat někoho jiného než staré dědky. S pánikom Jezdci.