Diskuze

Hrozně vydřené vítězství, říkal střelec rozhodujícího gólu Jaškin

Dvakrát se nechal zbytečně vyloučit, podruhé jeho chybu Slováci potrestali v přesilovce gólem na 2:1. Nakonec si však Dmitrij Jaškin mohl oddechnout, protože v prodloužení sám rozhodl o vítězství českých hokejistů v úvodním duelu MS.

No nevim připadà mi to že se zatím oťukávají, zatím o ničem nepřesné nahrávky tedy pokud je zrovna komu atd....Rv

0 0
možnosti

Gudas chodil na první přesilovku. To myslí Jandač vážně? Ja myslím, že by se měl tým skládat podle toho co hráči hrají celou sezonu. Gudas v NHL za ty roky byl na přesilovce snad jen 2 minuty.

7 2
možnosti

Taky jsem si říkal, zda to Jandač skládal alespoň podle toho, jak hrají v týmech. Ale koukám, že je přesně takový jantar, jak jsem myslel.

3 2
možnosti

Určitě nabíjející výhra! Byli jsme lepší i v zápase. Spravedlivé rozuzlení. Ten bejvalej brankář Komety chytal spolehlivě, ale dostali jsme ho.

1 0
možnosti

Ten "bejvalej" brankař Komety Kometě vychytal mistrovský titul, samozřejmě i její ostatní hráči jsou skvělí, ale ten "bejvalej" je nejskvělejší.