Vostřák dostal hobla od fanoušků

• 1
Brno - Neobvyklou oslavu narozenin prožil v sobotu Pavel Vostřák, útočník hokejové Komety. Při cestě ze stadionu v Havlíčkově Brodě k týmovému autobusu jej totiž obklopili fanoušci a dali mu hobla. "Byl jsem z toho překvapený, s něčím takovým jsem se ještě nesetkal. Ale potěšilo mě to," sdělil Vostřák.

Brněnský kapitán si ke svým pětatřicátinám nadělil i vlastní dárek, když dal svůj 12. gól v sezoně. Ale především s týmem oslavil v Havlíčkově Brodě výhru 6:3, pro Kometu už čtvrtou v řadě.

Rozhodně ale ne jednoduchou. První třetinu totiž Kometa po mdlém výkonu prohrála 0:1. "Nemáme sice dobré nástupy do zápasu, ale snažíme se hrát trpělivě," řekl Vostřák. "Věřili jsme, že máme hokejovou převahu a že góly přijdou."

A také přišly. Ještě 4 minuty a 8 vteřin před koncem bylo skóre 3:3, jenže pak hosté nasázeli tři branky. A vyhráli tak zápas, v němž hráli celkem čtyřikrát oslabení ve třech. "Snad je to pro nás ponaučení, abychom se příště vyhýbali zbytečným faulům," věří Vostřák.