Vrchlabí v Benátkách prohrálo i proto, že se mu nepodařilo uhlídat útočníka Weisse, který dal hattrick. | foto: www.fotokraus.cz

Hokejisté Vrchlabí v poslední přípravě před ligou na cizím ledě prohráli

• 0
Hokejisté prvoligového Vrchlabí v posledním přípravném utkání na cizím hřišti prohráli 3:4. V Benátkách doplatili na časté fauly, když od rozhodčích dostali jedenáct dvouminutových trestů, o polovinu více než soupeř.

Poslední dvě utkání před blížícím se startem 1. ligy Vrchlabí sehraje na svém lede, ve středu přivítá druholigový Trutnov, a za týden v pátek extraligové Pardubice. První prvoligové utkání Vrchlabští sehrají ve středu 15. září na ledě favorizovaného Chomutova.

Vrchlabský tým v Benátkách prohrál také proto, že se mu nepodařilo uhlídat útočníka Weisse, který mu dal tři góly. První už počátku 7. minuty, kdy Benátky v přesilové hře dobře zakombinovaly a Weiss střelou mezi betony poprvé v utkání překonal Ševčíka.

Ještě do konce 1. třetiny však hosté z Vrchlabí skóre otočili a když v úvodu druhé části hry beck z trestného střílení zvýšil na 3:1, zdálo se, že si hosté jdou pro vítězství. Jenomže velmi brzy domácí Skořepa snížil a pak se ještě stále ve druhé části hry dvakrát prosadil Weiss. Poslední třetina se sice odehrávala za velkého tlaku Vrchlabí, ale k vyrovnat se jeho hráčům nepovedlo.

Benátky nad Jizerou - Vrchlabí 4:3 (1:2, 3:1, 0:0).