Šesté utkání čtvrtfinále hokejového play-off

42.18
Po střele kříže dorážel Kucharczyk, ale netrefil Lašákovu branku.
41.10
Pardubický Andrašovský byl vyloučen na dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.
40.44
Končí přesilovka Pardubic, oba týmy jsou v plném počtu.
40.01
40.00
Konec druhé třetiny. Ačkoli se ve druhé třetině hra trochu vyrovnala, stále byli lepší domácí hokejisté. Pardubické zachránil jeden vydařený pas a střelecký potenciál útočníka Sýkory. jen díky němu drží hosté ve Znojmu remízu.
38.44
Za krosček byl vyloučen znojemský Jareš. Hokejkou sestřelil Puchera. Pardubice mají možnost další přesilovky.
37.23
Rolinkuv pokus bezpečně zachytil Trvaj.
37.13
Pardubický útočník Hlinka vyjel s pukem zpoza branky, ale obránce Němeček šikovně puk před Trvajem zalehl.
35.59
Znojemský Meidl dostal dvě minuty za vysokou hůl, i když mu hůl do obličeje svého spoluhráce zvedl pardubický obránce. Pardubice hrají přesilovku.
33.46
Svoboda šel tvrdě za pukem proti vyjíždějícímu Lašákovi a obránci ho museli faulovat. Pardubický Linhart dostal dvě minuty za hákování.
33.14
Pardubice se v přesilovce nedostaly do jediné šance.
31.14
vyloučen Dopita za hru vysokou holí.
29.45
Oba týmy jsou v plném počtu.
29.08
Pardubice srovnaly na 1:1. Rolinek našel na modré volného Sýkoru, který sám před Trvajem zápěstím po ledě k levé tyčce bezpečně skóroval.
28.29
Hraje se 4 na 4.
27.45
Po buli fauloval Hamana pardubický Pucher a jde na trestnou lavici na dvě minuty za podražení. Znojmo hraje 4 na 3.