Balán je vyloučen za podražení, další přesilová hra Sparty. Sudí svěřence Ernesta Bokroše vůbec nešetří.
Domácí se ubránili, Galvas je na ledě.
45:46
Sparťan Jaroslav Nedvěd pálil od modré, jeho spoluhráč Hromas ale puk tečoval rukavicí do ochranné sítě za bránou.
46:21
První minutu oslabení Zlín bez větších obtíží přežil. Sparta se vůbec neusadila v útoku a marnou snahu teď korunovala zakázaných uvolněním.
44:22
Sparta hraje přesilovou hru, za krosček si dvě minuty odsedí obránce domácích Galvas.
43:59
Zlín svého soupeře zamkl v obraně, nebezpečně z pěti metrů pálili Galvas a Balán, ale Altrichtera jejich rány v rychlém sledu nepřekvapily.
42:38
Domácí vyrovnali, Barinka sám odvážně vjel do třetiny a zpoza dotírajícího obránce trefil nad ramenem Altrichtera prostor pod horní tyčkou. Sparťanský brankář jen naštvaně nakopl puk.
41:59
V momentě, kdy Černošek skočil na led, je hra přerušena. Rachůnkova rána od modré totiž trefila clonícího sparťana Vykoukala. Toho musel při odchodu z ledu podpírat lékař.
41:15
Zlín se usadil v útočném pásmu, žádnou střelu na Altrichtera však při své přesilovce dosud nevyslal.
39:59
Zlín bude hrát na začátku třetí třetiny přesilovou hru, hostující Černošek je vyloučen za držení.
39:49
Balán se zjevil sám před brankářem, křížnou střelou ze tří metrů jen těsně minul volný roh sparťanské brány!
38:55
Domácí vstřelili branku, stav je 1:2, Dvě vteřiny po návratu vyloučeného Petra Nedvěda se Zlín prosadil, jeho tlak byl poslední minuty znatelný. Leška zpoza brány přihrál Balaštíkovi, který na hranici brankoviště snadno přehodil Altrichtera.
37:46
Ránu zlínského Kloučka od modré vykopl hostující brankář jen před sebe, kde číhal Rachůnek, při pokusu o dorážku ale netrefil puk.
36:53
Hostující útočník Petr Nedvěd je vyloučen na dvě minuty za hrubost, přesilová hra Zlína.
35:48
Šance Zlína! Zlínský Balán spálil tutovku. Po závaru před Altrichterem stačilo, aby do kotouče pořádně praštil, přes sparťanského brankáře ale puk do sítě neprotlačil.