Reportáž skončila 9. 3. 2007 19:40

TŘINEC - LIBEREC

Druhé utkání čtvrtfinále hokejového play-off

38:38
Třinec využívá přesilovku a vede 2:1. Pácal na modré naznačil střelu, Hnilička proti němu vyjel, Pácal si však všimnul u tyčky volného Říhy a místo střely zvolil přihrávku. Říha už měl snadnou pozici a zasunul do prázdné branky.
38:01
Třinec bude dohrávat i druhou třetinu v přesilové hře. Klimenta je vyloučen za nedovolené bránění.
37:20
Liberec vyrovnává. Šachl výborně tečoval Pabiškovu střelu a překonal Čechmánka.
35:48
Čechmánek stále drží čisté konto, i po dvou střelách Zíba od modré čáry.
35:13
Hosté budou hrát další přesilovku. Dvě minuty dostal Hlouch za nebezpečnou hru vysokou holí.
34:06
Domácí jsou v plném počtu.
32:52
Moravec vypálil od modré, puk Čechmánkovi propadl a už se kutálel do brány, ale na brankové čáře domácího brankáře zastoupil Štefanka.
32:06
Liberec bude hrát 5 na 3. Vyloučen je Frolo za hákování.
32:04
Procházka se řítil na domácí branku, ale jeho pokus Čechmánek zneškodnil.
31:22
Další přesilovku bude hrát Liberec. Za vysokou hůl jde na trestnou lavici Říha.
30:24
Obrovská šance Liberce. Klimenta najížděl sám na Čechmánka, pokusil se ho podstřelit, ale hostující brankář byl na zemi včas a poradil si i s Klimentovo dorážkou.
29:26
Hráči Třince jsou v plném počtu.
29:15
Moravcovu střelu srazil Čechmánek do chranné sítě za vlastní brankou.
28:47
Čechmánek si připsal další úspěšný zákrok po střele Šachla.
27:26
Liberec si vyzkouší hru v přesilové hře. Za nedovolené bránění je vyloučen Peterek.
26:40
Chvilkový závar před domácí brankou poté, co obkroužil bránu liberecký Pletka.
25:48
Třinecký Říha obětavě skočil do rány obránce Jiruše.
23:57
Velká šance Liberce. Podél levého mantinelu se dostal do útočného pásma Krstev, přihrál před branku Plodkovi, který bez přípravy vypálil, Čechmánek se však stačil přesunout.
23:20
Frolo si na čarvené čáře počíhal na Moravce a předvedl mu ukázkový bodyček.
22:35
Liberec je v plném počtu. Domácí už se v dalším průběhu přesilovky do šance nedostali.