43. kolo hokejové 02 extraligy

40:01
Třetí třetina byla zahájena.
40:00
Druhá třetina skončila. Hosté otočili zápas třemi rychlými góly během necelých dvou minut, domácí teď mají přestávku, aby se ze všeho mohli vzpamatovat a pokusit se o návrat.
37:28
Sparta ukolíbána třemi rychlými brankami zapomněla bránit, Bednář střílel po průniku přes obránce, ale puk vytěsnil brankář Duba nad svoji branku.
36:57
SPARTA VSTŘELILA DALŠÍ BRANKU 5:3, po Netíkově křižné přihrávce se z pravé strany ranou bez přípravy prosadil snajpr hostí Ton.
36:20
Další přesilová hra Sparty, Kadlec se provinil hákováním.
35:37
SPARTA ZVYŠUJE NA 4:3, útočník Vaic našel z levé strany najetého Langhammera, který se trefil pod padajícím Svobodou.
35:06
SPARTA VSTŘELILA BRANKU 3:3, v klasické početní výhodě vystřelil jeden z hostujících hráčů od modré čáry, Svoboda puk vyrazil pouze před sebe a z prostoru před brankou se prosadil Nedvěd.
34:20
Netík trefuje Svobodu do prsou.
34:00
Ke střele se dostal útočník hostí Nedvěd, ale Svoboda vyráží, Slávisté se následně osvobozují.
33:19
Hosté budou mít výhodu dvojnásobné přesilové hry 5 na 3, Kolařík podrazil Tona, který už jel sám na Svobodu.
33:01
Sparta bude hrát další přesilovou hru, Doležal je vyloučen za podražení.
32:53
Útočník Sparty Sivek střílel okamžitě po vyhraném vhazování, puk ale končí nad horní tyčkou.
32:14
Domácí jsou kompletní, Spartě přesilová hra vůbec nevyšla, až v závěru se ke střele na modré čáře dostal Netík, klubko hráčů před Svobodou ale neprostřelil.
30:14
Sparta si zahraje přesilovou hru, za držení odchází na trestnou lavici obránce Slavie Kolařík.
28:26
Sivek našel chytrou přihrávkou z pravé strany najetého Netíka a ten z prostoru před brankou Slavie nebezpečně pálil příklepem.
27:05
SLAVIA OPĚT VEDE, 3:2, útočník domácích Bednář objel branku Sparty a našel u druhé tyčky připraveného Supa a ten se nadvakrát prosadil bekhendem.
24:58
Sparta je kompletní, v závěru se mohl prosadit nahozením obránce Žižka, když puk z jeho hokejky tečoval kapitán Beráněk, puk ale skončil nad brankou.
23:20
Micka mohl skompletovat hattrick, nejdříve vystřelil od modré čáry, brankář Duba ale puk vyrazil pouze před sebe a útočník Slavie jej nedokázal doklepnout za záda brankáře Sparty.
22:58
Domácí hrají přesilovou hru, za podražení je vyloučen obránce Sparty Ptáček.
21:35
SPARTA BLESKOVĚ VYROVNÁVÁ 2:2, útočník hostí Vaic se uvolnil v prostoru mezi kruhy a pohotovou střelou po přihrávce obránce Hanzlíka propálil Svobodu.