Reichel dal čtyři góly! Jako v osmnácti, hlásil

• 6
Litvínov - Čtyři góly a k tomu ještě asistence. Excelentní! Úchvatné! Mimořádný výkon předvedl včera litvínovský kapitán Robert Reichel proti Liberci ve 38. kole extraligovém kole. Střílel branky, přihrával, neúnavně útočil i obětavě bránil. Odehrál drtivou většinu výborného utkání a bavil fanoušky.

Ten zápas patřil jemu. "Takhle jsem hrál naposledy v 18 letech. Góly byly ještě bonus navíc," culil se Robert Reichel.

Liberec se ujal v 8. minutě vedení, ale minutu poté začal Reichlův ofenzivní festival. Nejprve převzal litvínovský kapitán nahrávku od Proroka a švihl přesně zápěstím. Za další minutu elegantně vybruslil při přesilovce z rohu na modrou čáru, vystřelil a Hranáč tečoval - 2:1.

Další početní výhodu režírovala stejná dvojice. Bek Hranáč pálil a Reichel puk kosmeticky usměrnil na dvoubrankový rozdíl.

Druhý Liberec však proti předposlední celku zbraně nesložil, a tak svítilo v čase 27:06 na ukazateli skóre 3:4. To vydřel gól Rozsíval, který zůstal po nárazu do tyčky ležet v kaluži krvi. Za další minutu Reichel znovu vyrovnal a dokonal hattrick, když na jeho překvapivý bekhend z otočky Hnilička vůbec nereagoval.

I proto ho vystřídal Falta. Jenže i toho Reichel vzápětí pokořil po dorážce z bezprostřední blízkosti, když černou práci odvedl dravým průnikem bek Skuhrovec.

Na 5:5 srovnal Rataj, ve třetím dějství ujel v oslabení Podkonický a překonal Altrichtera, čerstvou posilu ze Zlína. Jenže domácí vyrovnali a v prodloužení rozhodl Skuhrovec.

Litvínovský kapitán Robert Reichel padá přes hostujícího golmana Milana Hniličku, vlevo hostující Jan Víšek.