Diskuze

Podali jsme dobrý výkon, těší Jiruše

Pokud byste u libereckých hokejistů očekávali po porážce v prvním semifinále se Slavií skleslost, chybili byste. "Prohráli jsme na nájezdy, které jsou o štěstí. Určitě nás to mrzí, ale můžeme být spokojení, protože jsme podali dobrý výkon," řekl po zápase severočeský obránce Valdemar Jiruš.
VK

pujcovnaprivesu

20. 3. 2008 14:51
Ať nikdo netvrdí,že se nepíská pro slávii,

včerejší zápas byl toho,že se pro sešívaný ksindly píská jasným důkazem.První gól sešívaných padl po neodpískaném slávistickém ofsajdu,ale proč se divit,vždyť se zápasy v jejich prospěch ovlivňují v průběhu celé sezóny.

0 0
možnosti
SS

StAnger

20. 3. 2008 8:27
Jiruš je slušňák a kamarád

Pincovy chyby vzal na sebe;-D ale jinak to dneska Slavia vyhraje už bez nervů.3 : 1.;-)

0 0
možnosti
PR

Mr_R

20. 3. 2008 8:39
Re: Jiruš je slušňák a kamarád

To si přeješ nebo ve strachu nalháváš? ;-) Mě se Liberec včera líbil a být slávistickým fandou, tak se po včerejšku tak sebevědomě nevyjadřuju :-)

0 0
možnosti
KS

Stapler

20. 3. 2008 7:04
ukázali jsme sílu....

hlavně 5 proti třem která trvala (tuším minutu a dvět sekund) to se to vyrovnává co? jinak byste dali ho*no Rv

dneska takový štěstí mít nebudete a pojedete na ještěd s hezkým skóre 2-0 na zápasy ;-D

valda...

dneska zahrál solidně, blafák provedl mistrně.

nesouhlasím ale s tím, že jsme prohráli po "kvalitním výkonu". do cca 30.minuty nás slávia přehrávala, vypadalo to, jako by se tygři hodně dlouho zahřívali do provozní teploty a hlavně do dobrého výkonu podepřeného bojovností. dost mi tam chybělo nasazení a bojovnost, na kterou jsem od libereckých zvyklej. první třetinu fakticky jen odbruslili, což logicky vyústilo ve dvougólový manko.

dotahování těch dvou branek pak stálo hodně sil, které chyběly v závěru, kdy by bylo záhodno rozhodnout, navíc když se ví o pincákových slabinách v nájezdech...

ale co se dá dělat, prohráli jsme, zítra musí hoši makat od začátku. pak nebudu mít o výsledek strach