PLZEŇ - ZLÍN
21. března 2004 v 17 hodin

3. utkání semifinálové série komentuje Jaroslav Tomas

37:59
Najetý Špaňhel zleva prověřil pozornost brankáře Murína, který vyrazil před sebe.
36:39
Matějovský pálil z úhlu od levého kruhu zápěstím. Murín likviduje lapačkou.
36:01
Leška dostal dobrou přihrávku za obranu, ale místo kličky brankáři Málkovu raději přihrával a šanci hostů tak zhatil.
34:57
Hraje se v plném počtu na obou stranách.
34:51
Aktivní Prokor se často snaží o střelbu. Tentokrát se o ní pokusil od pravého kruhu. Jeho rána však šla vedle, navíc jí Murín chytil do lapačky. Přesto diváci vděčně tleskají.
34:29
Po nenápadné kombinaci Zlínských se do slušné příležitosti dostal Balaštík, ale jeho střelu zápěstím Málek s přehledem zlikvidoval.
33:50
Zlín se hodně snaží o vyrovnání, ale domácí pozorně brání. Bojuje se především ve středním pásmu.
32:57
Bude se hrát ve čtyřech. Ze Zlína je vyloučený Barinka za hákování, z domácího celku Matějovský za podražení.
32:37
Plzeň vede 3:2. Obránce Výborný se u levého mantinelu vyhnul Leškovi, tísněn objel branku a puk přistrčil najetému Jelínkovi, který brankáře Murína nekompromisně prostřelil.
31:20
Ivo Prorok, plný chuti, se nadechl k velkému sólu, které zakončil tvrdou ale nepřesnou střelou metr za modrou.
30:50
Kracík měl mezi kruhy najetého Špaňhela, ale přihrávka byla nepřesná - mířila do brusle zlínského obránce Blaťáka.
29:53
V ojedinělém protiútoku zahrozil kanonýr Balaštík, který se svou pověstnou střelou zápěstím snažil zaskočit Málka. Do jeho rány si však lehl obránce Dobrovolný a puk tak skončil v ochranné síti nad plexisklem.
29:04
Západočeši se snaží, jsou daleko aktivnější než soupeř.
28:11
Na ledě se objevují domácí útočníci Prorok a Šaffer.
27:37
Na druhé straně kontroval Dušan Andrašovský tvrdou střelou od levého kruhu, kterou brankář Murín ztlumil betony.
27:15
Leška z pravé strany hledal před brankou Veselého.
26:48
Na ledě zůstal ležet po přistčení od Vlacha domácí útočník Michal Dvořák. Rozhodčí však žádný faul neviděl, a tak nevylučuej.
25:46
Také Plzeň využívá přesilovku a vyrovnává. Domácí uzamkli Zlín v pásmu a po sérii přihrávek od modré tvrdě vystřelil útočník Andrašovský. Asistence: Cartelli.
24:34
Domácí mají příležitost na vyrovnání. Vyloučený je zlínský Blaťák za držení.
23:53
Kracík po vyhraném buly vyjel s pukem zpoza branky a křížnou přihrávkou hledal některého ze svýcbh spoluhráčů. Kotouč se dostal k u levé tyče stojícímu Dvořákovi, ten ho tísněn předal Špaňhelovi, který ho nedokázal dostat přes houf těl.
23:26
Domácí jsou gólem zaskočeni. Mají problémy dostat se do pásma, hosté dobře vykrývají střední pásmo.
21:07
Zlín využívá přesilovku a vede 2:1. Blaťák vystřelil od modré, puk šel vedle, ale u levé tyče se ho ujal centr Leška, který ho mezi Málkovým betonem a tyčkou propasíroval do sítě. Domácí brankář kotouč ještě stačil chytit na brankové čáře do lapačky, ale zajel s ním za brankovou čáru.
20:41
Zlín v přesilovce nebezpečně ostřeluje Málkovu branku. Nejprve to zkoušel Hamrlík, a po něm od modré Blaťák. Puk skončil v Málkově lapačce.
20:01
Začala druhá třetina.
20:00
Konec první třetiny. Hokejovějším dojmem zatím působí Zlínští, kteří se také ujali vedení, ale domácí dokázali brzo vyrovnat. Hosté budou ve druhé části hrát ještě minutu a padesát jedna vteřin přesilovku.
19:51
Barinka se v závěru třetiny řítil sám na Málka, ale nepokusil se ani o blafák, ani o střelu a domácí brankář mu zúžil střelecký úhel a puk z hole doslova sebral. Zároveň je však vyloučený plzeňský Dobroň, který Barinku sekal.
19:15
Do šancí se v posledních minutách více dostávají Zlínští. Naposledy to byl Veselý, jehož pokus musel Málek likvidovat rozklekem.
17:57
Hlinka prudce našel na druhé straně Barinku, který puk nedokázal zpracovat. Promarnil tak velkou příležitost, protože u pravé tyčky Málkovy branky byl úplně nekrytý.
17:35
Zlín byl po vedoucí brance při chuti, ale hra se teď vyrovnala. Hraje se svižný hokej.