Diskuze

Vedení 4:1 nestačilo. Laciné góly Komety změnily ráz utkání, štve plzeňského kouče

Jasné vedení. Pak velký obrat. Šokující vyrovnání. A nakonec nájezdy, které určily vítěze. Páteční duel sedmého kola extraligy mezi Plzní a Brnem nebyl pro slabé povahy. Domácí ve druhé třetině odskočili do vedení 4:1, jenže v 51. minutě Mueller přetočil skóre na 4:5. Ale to nebylo vše. Po nevídané minele Holíka, který mizerně vyhodil puk zpoza branky, pouhé dvě vteřiny před koncem dorovnal stav Lang. Až v nájezdech pak druhý bod pro Kometu přivábil jediný úspěšný exekutor Horký.
MH

Dáš góly, otloukáš střelami tyčky, trochu ztratíš pozornost a už se ten dobrý výkon těžko získává zpět.