Baráž o extraligu, 3. zápas

36:17
Handlovský je vylouen za sekání, přesilovou hru mají hosté.
36:17
Brankář Růžička chytá v životní formě, nejprve proti němu neuspěl tvrdou střelou útočník Mrázek, ten samý hráč se pokoušel nadvakrát dorážet, ale skóre se nemění.
35:12
Domácím početní výhoda vůbec nevyšla, brankář Zikmund nemusel ani jednou zasahovat.
33:08
Boleslav si zahraje další přesilovou hru, Evan si odsedí dvě minuty za hákování.
30:08
Hostující brankář Zikmund teď podržel svůj tým po střele jednoho z boleslavksých hráčů od modré čáry.
28:27
Domácí hrají 11 vteřin dvojnásobnou přesilovou hru 5 na 3, vyloučen je Čaloun za hákování.
26:38
První přesilovou hru v zápase si zahraje také Boleslav, Nedorost se provinil hrubostí.
25:38
Brankář hostí Zikmund si teprve teď připsal první zákrok, když si dokázal poradit se střelou Nouzi.
23:42
Ústí má smůlu, Hašek z dobré pozice netrefil prázdnou branku.
22:03
BOLESLAV ZVYŠUJE JIŽ NA 3:0, útočnou akci 2 na 1 zakončil po přihrávce Eiselta střelou mezi betony brankáře Zikmunda, Mikulík.
20:01
Ústí během přestávky vyměnilo brankáře. Nastupuje Zikmund.
20:01
Druhá třetina byla zahájena.
20:00
První třetina skončila. Boleslav byla v úvodním dějství lepší, pod tlak se dostala pouze třikrát a to během oslabení. Je vyprodáno.
18:38
Obránce domácích Jindra si málem vstřelil vlastní gól, puk se mu po střele odrazil od chráničů, zachránil jej spoluhráč Bauer, který puk zachytil.
16:41
BOLESLAV VEDE 2:0, Richard Král najížděl velmi pomalu, s pukem rychle míchal ze strany na stranu a nakonec prostřelil brankáře Přikryla mezi betony.
16:41
Útočník domácích Eiselt byl v nájezdu zahákován Zápotočným a rozhodčí Šír nařídil trestné střílení.
15:05
Hostující Mrázek se pokusil nafilmovat pád a vymodlit si tak početní výhodu 5 na 3, rozhodčí Šindler jej ale vyloučil za nesportovní chování, hraje se ve čtyřech.
14:50
Drábek vyhodil puk z vlastního pásma přes mantinel a odchází na trestnou lavici za zdržování, Boleslav se bude potřetí bránit.
12:29
Ihned po návratu Schnabela z trestné lavice se domácí dostali do přečíslení 2 na 1, Schnabel ale špatně přihrával a Eiselt tak nezakončil.