Diskuze

Litvínov vyhrál v Kladně a v předkole narazí na Plzeň. Vítkovice úžasně otočily s Třincem

Základní část hokejové extraligy zakončilo nedělní 52. kolo, které určilo konečné pořadí všech týmů. Litvínov prohrával na ledě předposledního Kladna, ale skóre otočil a vyhrál 5:3. V předkole play-off narazí na rozjetou Plzeň, která vyhrála 1:0 nad Zlínem.
LO

ladin222

21. 2. 2011 23:00
plzenaci

co to pořad pořad mluvite o odpočtech,to jako si Třinec to prvni misto nezaslouži za hokej jaký hrál  po celou sezonu?,dejte pozor abyste Třinecke nenamichli a zdravě nenaštvali a nemotivovali ,.mančaft na titul mají

0 0
možnosti
MP

Garion.

21. 2. 2011 10:00
Litvínov x Plzeň

Celkem se na tuhle sérii těším. Fandové obou týmů bych řekl k sobě mají celkem pohodový vztah, nevybavuju si žádná extempore z poslední doby. Možná je to taky tím, že jsme proti sobě už dlouho v PO nestáli. V každym případě doufám, že série bude slušná i ze strany případných útoků na hvězdy soupeře. Tam už si tolik jistý nejsem, ale věřím, že série sice bude vyhecovaná, ale slušná. Jediný, co mi silně vadí, je, že v Litvínově není online kamera a že se nedají koupit lístky do Litvínova v předprodeji ;-O No a tipovat radši nebudu, nejsem objektivní.

PS: Plzeňáci, nechte už těch keců o prezidentským kýblu. Kdyby jsou kdyby a v playoff se stejně začíná od nuly. Pokud chceme bejt první no a cooo, tak musíme stejně smáznout všechny. To naše tapetování o prezidentským poháru silně zavání kometismem. Koukejte dopředu a nezabývejte se minulostí!

Podvraťáci

Ve vedení Komety očividně někomu ujíždí nervy,když se uchyluje k cenzurování DF a okrádání fanoušků.Asi jim těch 40 milionů co od nás dostávají zdá málo.Chtěli by víc.EU

0 0
možnosti
C

clara2

21. 2. 2011 7:43
hnus

Jestli někdo znevážil ligu tak především Litvínov. Jeho zázračná vítězství např. v Třinci a nyní poslední třetina na Kladně je výsměch fair play.Rv

0 0
možnosti
PH

herbiraff

21. 2. 2011 7:51
Re: hnus

Kdo ten zápas neviděl, tak neuvěří. První dvě třetiny to bylo oboustraně volné bruslení. Ohromná nuda, ale domácí Kladno vyplodilo tři goly a vedlo.Litvínov ve třetí třetině zničeho nic vyrovnal. Pak se Litvajz zlepšil a rázem začal hrát a následně těsně před koncem dal rozhodující gol. Litvajz musel ušetřit hodně sil, pač žádné nasazení tam nebylo. Spíše se týmy poštuchovaly a faulovaly - aby se neřeklo. Do jaké míry to Litvajzu pomůže v předkole, to nemůže vědět nikdo..

0 0
možnosti
RV

Caretaker

21. 2. 2011 7:29
Prosba k 9-ti celkům extraligy

Prosím, nechte Plzeň vyhrát titul. Protože pokud ji někdo vyřadí, tak tu budem po zbytek play-off a celou příští sezónu číst ubrečené příspěvky ze západu Čech.

Kometa

Prohrát se může,ale to co Kometa poslední měsíce předvádí....to je totální výsměch a zneuctění soutěže.Někdy kolem 25-30 byli v totálním rauši na třetím místě a vyřvávali jak letos bude titul.Pak přišla řízená demolice a pád tabulkou.A po loňském kolapsu přišel další.Jediné co nechápu je,proč tenhle neúspěch všichni hází na Jeřábka.

Re: Prezidentský pohár patří Plzni

panebože, tak konfeťáci vymáznou a přijdou zas ukřivděné jelita ....

Vzhledem k tomu, že v hale má být Davis Cup

tak budem hrát první dva domácí zápasy v Porubě ? Ví někdo, na webu zatím nic nepíšou .....