Slavia kazí rozehrávku, zakázané uvolnění.
47:45
Oba týmy v pěti. Ve velké šanci byl Hruška, jemuž nabil Kadnec, ale minul.
47:23
Slavia při hře čtyři na čtyři snižuje - 1:3. Bednář zpoza branky nabil DOLEŽALOVI, který z prostoru mezi odčaroval Pince.
45:45
Oboustranné vyloučení. Červenka za hrubost a Podkonický za hrubost po rozmíšce v rohu po Pincově levici.
44:35
Slavia se ubránila.
43:55
Oboustranné vyloučení. Kadlec hákoval Pabišku, který dostal dvě minuty za to, že při pádu ochotně zatřepal nohama.
42:35
Přesilovka Liberce. Vašíček je vyloučen za napadení. Moravec na něj spadl a udeřil se sám po střetu s Klepišem.
42:09
Liberec zvyšuje už na 3:0. Žabka na modré nabil na střelu z první ZÍBOVI a domácí obránce přes houštinu těl prostřelil Svobodu.
41:29
Zakázané uvolnění Slavie
40:25
Slavia je v plném počtu, Žižka je na ledě.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Liberec v ní učinil další krok k rozhodujícímu sedmému duelu.
39:42
Po nečekaném odrazu puku pálil Bartovič, Svoboda teď zachraňuje Slavii od pohromy.
38:25
Přesilovka Liberce. Za hrubost je vylučen Žižka.
38:25
Kašpařík v přečíslení dva na jednoho nadvakrát nepřekonal Svobodu.
37:21
Slavia mohla zase rychle odpovědět, ale Bednář puk za Pince neprotlačil.
36:59
Liberec zvyšujena 2:0. Z druhé vlny si na Podkonického přihrávku mezi kruhy ČERMÁK a trefuje se stejně jako v první třetině Víšek, tedy do pravého horního rohu z pohledu střelce.