Diskuze

Liberec rychle vyrovnal a v prodloužení rozhodl

Liberečtí hokejisté jsou blíž postupu do semifinále než jejich soupeř z Třince. V pátém zápase doma zvítězili 3:2 v prodloužení, když v 66. minutě rozhodl Procházka. Ovšem vítěz základní části měl pořádně namále. Hosté v čase 58:07 dali na 2:1, ale liberečtí hráči už za 33 vteřin srovnali.

Mr_R

13. 3. 2007 8:08
Čechman
Čechmánek chytá dobře, ale nelíbí se mi jeho časté "mimoběžněbrankářské" činnosti, jako byl třeba ten včerejší diskutovaný gól. Šel k zemi opravdu velice lehce, jako by to ani nebyla ta hokejová hora masa. A když mu to rozhodčí nezblajznul, tak diskutuje. Řekl bych, že tentokrát to onen Třineckými zbožňovaný hokejový pánbůh rozhodl správně, byl to trest za posunutou branku před gólem, tuším v prvním nebo druhém zápase.
0 0
možnosti

Korek

13. 3. 2007 12:42
Re: Čechman
no Milan ve 2. zápase 2 minuty před koncem udělal to samé. Třinečák bo lehce nabral a Milan skočil. To už je teď jedno
0 0
možnosti

kris8

13. 3. 2007 6:15
no, škoda bylo to blízko..
ale aby jsme včera vyhráli, to by musel být hokejový pán bůh v bezvědomí :-/ Těžko říct jestli to je tím, že nám Liberec dopředu nic nedovolí, nebo trenér určil takovou taktiku ale hrát na 0:1.. no nevím.Jinak my sice hrajeme betonářsky ale tygři jsou taky pěkně jaloví.
0 0
možnosti

wopi

12. 3. 2007 22:41
ovšem
"Ovšem vítěz základní části měl ovšem pořádně namále. ...ovšem liberečtí hráči už za 33 vteřin srovnali." Ovšem sporťáci mají skvělý sloh.

Hnilda x Cechmanek
Kdyby si souperili vymenili brankare,tak serie skonci 4:0 pro Lib. Hnilicka je dira a nema v repre co delat!