Diskuze

Kometa rozhodla v prodloužení, Plzeň veze z Třince dvě výhry

Až v prodloužení skončilo druhé střetnutí mezi brněnskou Kometou a domácím Libercem. Za hosty rozhodl o vítězství 3:2 Peter Mueller a srovnal stav semifinálové série play off hokejové extraligy na 1:1. Plzeň naopak vyhrála na ledě Třince i druhé utkání, tentokrát 3:2 i díky Janu Kovářovi a jeho dvěma asistencím.
ZD

Koukám, že cenzor maže otázky, tak se radši ptát nebudu :)

0 0
možnosti
TS

Gratulace do Brna. Řekl bych že Liberec byl možná trošku lepší první půlku zápasu, respektive když dali gól na 1:0, tak i po něm hráli moc dobře. Pak ale Kometa víc tlačila a byla lepší a zaslouženě vyhrala. Vůbec by mi nevadilo, kdyby každý zápas šel do prodloužení :) je to moc hezky hokej :) těším se v neděli do Brna, snad nás domácí nezadupou do země :)

Když si vzpomenu na diskuze pod zápasy Brno-Hradec ... :-(

Teď je to jiný kafe. Díky fanouškům obou týmů. Brna i Liberce! :-)

2 0
možnosti
JB

Oni Brn fans mnoho respektu neprojevili, a je vidět, že oprávněně, nevím proč do série Lib-Brn taháte HK?

0 0
možnosti
MP

Škoda, že Lib x Kom není finále. Obávám se, že ve finále budou zápasy poněkud jednostrannější. A je jedno jestli postoupí Liberec nebo Kometa. Plzeň a Třinec jsou drobet slabší soupeři pro oba týmy.

1 5
možnosti
PN

P82e51t43r 38N30o32v82á65k

5. 4. 2019 8:03

Plzeň už odepisovali proti Třinci a teď odepisujete oba proti LIB/KOM ve finále. S Oloumoucí to sice bylo na 7 zápasů, ale Olomouc měla výbornou formu na konci sezony.

10 0
možnosti
RK

Partie nebyvale dramaticka kolego,

jen co je pravda. Na rozdil od tech ostatnich dvojic, ze...

0 0
možnosti
MS

"Došly nám síly,“ přiznal po utkání liberecký kouč Filip Pešán.

Hmmm, takže ti "brněnští důchodci" zase uštvali nějaké ty mladé perspektivní...?!?:-P

16 0
možnosti
TS

Tak alespoň to přiznal a nikoho nenazývají důchodci a nikdo si nestěžuje na rozhodčí, což je za mě plus :)